Türkiye internet sektörünün ve ilgili kurumların önde gelen profesyonelleri Webrazzi'nin bu konferanslarında buluşacak, networking imkanlarıyla iş ortalıkları kurulacak, tüm gün boyunca ekosistemin bugünü ve geleceği konuşulacak.

Türkiye'nin en üst düzey kitlesinin yer alacağı sektörün nabzını tutacak olan Webrazzi Konferansları'nda sponsor olmak bir ayrıcalıktır.


Katılımcı Profili:

 • Üst Düzey Şirket Yöneticileri
 • Marka Yöneticileri
 • Ürün Yöneticileri
 • Strateji Yöneticileri
 • Pazarlama Yöneticileri
 • Kurumsal İletişim Yöneticileri
 • Satış Yöneticileri
 • Medya Planlama Yöneticileri
 • Ajans Başkanları ve Yöneticileri
 • IT Yöneticileri
 • Internet Profesyonelleri
 • Internet Girişimcileri
 • Yatırımcılar (Risk Sermayesi, Melek Yatırım)
 • Web Sitesi Yöneticileri
 • Uygulama Geliştiriciler
 • Tasarım Geliştiriciler

Sponsorlara Sunulan İmkanlar:

(Sunulan imkanlar seçilen sponsorluk paketine göre farklılık göstermektedir.)
 • Konferans Boyunca Üst Düzey Görünürlük
 • Konferans Öncesinde Üst Düzey Görünürlük
 • Stand Alanı
 • Video Gösterim Hakkı
 • Promosyon Dağıtma Hakkı
 • Konuşmacı Hakkı
 • ve diğerleri...

Sponsorluk Kimlere Uygun?

 • Medya Şirketleri
 • Telekom Şirketleri
 • Yazılım/Uygulama Şirketleri
 • Mobil Uygulama Şirketleri
 • Kurumsal Uygulama Üreticileri
 • Dijital Medya Şirketleri
 • Dijital Pazarlama/Reklam Ajansları
 • E-Ticaret (Online Alışveriş) Şirketleri
 • Web Ajansları
 • Sosyal Medya Ajansları
 • Mobil Pazarlama Ajansları
 • Web Sitesi Barındırma/Datacenter Şirketleri
 • Online Oyun Şirketleri
 • Yatırım/Risk Sermayesi Şirketleri

Sponsorluk Koşulları:

Webrazzi Startup'a sponsor olmak için 0 (216) 3385603 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden Burcu Güvenç ile iletişime geçebilir ve sponsorluk dosyasını isteyebilirsiniz.

E-Ticaret'13

Etkinlik Tarihi:
20 Şubat 2013
Ali Karabey
Ali Karabey

Yönetici Direktör
212 ltd
Ali Özen
Ali Özen

Kurucu Ortak ve Genel Müdür
Evim.net
Aslı Gökdere
Aslı Gökdere

Kurucu ve Genel Müdür
evmanya.com

1982 İzmir doğumlu olan Aslı Gökdere, Bigi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, California Üniversitesi Irvine'da Dijital Pazarlama programını tamamladı.Çalışma hayatına 2005 yılında Genpa'da başladı. Sonrasında Kariyer.net'de Bölge Satış Müdürü olarak görevini sürdürdü. Sonrasında Hürriyet-Anneyiz.Biz, Fikrimuhim.com gibi şirketlerde iş geliştirme departmanlarını yönetti. Türkiye'de bulunan bir çok e-ticaret şirketine stratejik konumlama ve iş geliştirme anlamında danışmanlık görevini yürüttü. Teknoloji alanında uluslararası kadın kominitesi Girl Geek Dinners Turkey kurucusu, Turkish Women Network üyesidir.

Aslı Gökdere Ekim 2010 itibari ile Türkiye'nin ilk ev yaşam dekorasyon alışveriş sitesi Evmanya.com'u kurmuş, Mart 2012'de Doğan Online bünyesine katılan Evmanya.com'un Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

Cenk Angın
Cenk Angın

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi
GittiGidiyor.com

Göktuğ Okan Oğuz
Göktuğ Okan Oğuz

Kurucu ve Genel Müdür
unnado.com

unnado.com kurucu ortaklarından olan Göktuğ Okan Oğuz, Microsoft'ta yaklaşık 7 sene değişik satış ve pazarlama pozisyonlarında yönetici olarak çalıştı. Microsoft'ta birçok projeye imza atan Göktuğ, gerek iş ortağı kanalı programları, gerekse müşteri tarafında tasarlanan CRM uygulamalarının hayata geçirilmesinde rol aldı. Microsoft'tan ayrıldıktan sonra Sony'de Pazarlama Müdürü pozisyonunda çalışan ve VAIO'nun Türkiye pazarına girişini sağlayan Göktuğ, Sony'den ayrıldıktan sonra bir süre büyük bir holding için Autotrader.com clone'unun tasarlanması projesinde danışmanlık yaptı. En son YellowPages Türkiye'de Genel Müdür olarak çalıştı ve daha sonra ortağı Haldun Uraz Boralılar ile beraber Haziran 2010'da unnado.com'u kurdu.

Hacettepe Universitesi Nükleer Enerji Mühendisliğinden mezun olan Göktuğ, unnado.com'un Anne, Bebek ve Çocuk dikeyinde en iyi hizmet kalitesi ile müşteri bağlılığını ve unnado.com'u anneler için bir lovemark yapmayı hedeflediklerini söylüyor. Şirket kültürüne son derece önem veren unnadó, şirket kültürünün müşteri yaklaşım ve davranışlarını oluşturduğuna inanıyor ve bunu en özel dönemlerini geçiren anne ve anne adaylarına yansıtmayı başarıyor.

Gülfem Toygar
Gülfem Toygar

Genel Müdür
limango Türkiye

Gülfem Toygar, 1973 yılında İstanbul’da doğdu. Koç Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Viyana’ya gitti. 1996 yılında Webster Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve İşletme Bölümlerinde çift anadal yaptı ve Türkiye’ye döndü. 1999 yılının sonuna kadar Enter bilgisayarda servis ekibini yöneten Toygar, 2000 yılının başında E-store’un genel müdürü oldu ve 2006 yılında en büyük hissesini Çukurova grubunun aldığı şirkette 2008 yılına kadar çalıştı.

2009 yılında Alman perakende devi Otto Group’a ait özel alışveriş sitesi limango’yu Türkiye tüketicisi ile buluşturdu. Otto Group Türkiye’nin başında olan Toygar, limango’nun kısa sürede yakaladığı büyük başarıyla, son olarak 2012 yılında Ogli e-Solutions Platform ve arabulvar.com projelerini hayata geçirdi.

2010 yılında koçluk dünyasına adım atıp “Adler Certified Coach” sertifikasını aldı. İngilizce ve Almanca bilen Toygar, evli ve 7 yaşında bir kızı var. İşi dışında en büyük tutkusu kızı Naz ile vakit geçirmek ve bisiklete binmek.

İlker Baydar
İlker Baydar

Genel Müdür
Hepsiburada.com

1975 İstanbul doğumlu olan İlker Baydar, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yaptı.

Çalışma hayatına 1997 yılında Promodes Grup, Continent Hipermarketleri’nde Kategori Müdürü olarak başlayan İlker Baydar, 1999-2006 yılları arasında Metro Cash & Carry’de yiyecek dışı kategorilerin perakende ve tedarik süreçlerini yönetti. 2006-2008 yıllarında ise, Metro Cash & Carry Şangay - Çin’de aynı pozisyonunu sürdürdü. Bu süreçte, Çin’de 6 farklı şehirde 10 mağaza açılışını tamamlayarak, Metro Cash & Carry grup stratejilerini hayata geçirdi. 2008-2011 yılları arasında Best Buy Türkiye’de Ticari Direktör olarak görev aldı. Best Buy’ın Türkiye parakende sektöründe yapılanmasından sorumlu olarak şirket politikaları ve stratejilerinin Türkiye’ye uygulamasını gerçekleştirdi. 2011 yılı Nisan ayından bu yana Darty Türkiye Ticari Direktörü olarak görev yapmaktaydı. Satınalma, pazarlama, uluslararası ticaret ve cross-channel perakendecilik konusunda tecrübeli olan İlker Baydar Temmuz 2012 itibariyle Hepsiburada.com Ticari Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir. İlker Baydar evli ve 2 çocuk sahibidir.

Koray Karataş
Koray Karataş

Kurucu Ortak ve Genel Müdür
akakce.com

1972 doğumlu Koray Karataş lisansını Hacettepe Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği alanında tamamladıktan sonra yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi'nde İşletme üzerine yaptı. Uzun yıllar Siemens Türkiye ve Almanya ofislerinde yönetici olarak çalıştı.

Arama motorları ve bot teknolojileri ile ilgili çalışmalar yaptı ve bu teknolojiler üzerine akademik çalışmalarda bulundu. O dönemde popülerleşmeye başlayan genel amaçlı yatay arama motorlarının eksik bıraktığı bir alan olarak gördüğü dikey aramalar ile ilgili bazı yazılımlar geliştirdi ve bu yazılımların kullanıldığı örnek bir uygulama olarak 2000 yılında ortağı ile birlikte akakce.com'u hayata geçirdi. 2006 yılında Türkiye'ye dönerek Türkiye'nin ilk fiyat karşılaştırma sitesi akakce.com'un şirketleşme sürecini başlatan Karataş, bugüne kadar olan süreçte alanında lider durumdaki şirketin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü olarak görev almaktadır.

Nevzat Aydın
Nevzat Aydın

Kurucu Ortak ve CEO
Yemeksepeti

1976 yılında İstanbul’da doğan Nevzat Aydın, Bursa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek Silikon Vadisi’ndeki University of San Francisco’da MBA eğitimi aldı. Amerika’da bulunduğu dönemde e-ticaret ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Nevzat Aydın, yemeksepeti.com projesini hayata geçirmek için 2000 yılında Türkiye'ye döndü. Yemeksepeti.com ile ülkemizdeki e-ticaret anlayışına yepyeni bir boyut getiren Nevzat Aydın, yemeksepeti.com’un CEO’sudur. Nevzat Aydın, TOBB Genç Girişimciler Üst Kurulu Üyesi ve Galata Business Angels Kurucu Üyesi’dir.

Yemeksepeti.com, 2007 yılında Endeavor Derneği Türkiye Ofisi tarafından ‘Endeavor Girişimcisi’ seçilmiştir. Ayrıca Nevzat Aydın, yemeksepeti.com’un kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar dolayısıyla 2010 yılında CNBC-e Business dergisi tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genç Girişimcisi” seçilmiştir.

Numan Numan
Numan Numan

Yönetici Direktör
212 ltd

Numan Numan, geçmişte elde ettiği global teknoloji servisleri ve uluslararası yönetim becerileriyle 212 Limited’de Yönetici Direktör olarak çalışmaktadır. Numan, son 20 yıllık kariyerini teknoloji yatırımlarını analiz ederek ve bu şirketlerin ihtiyaçlarını belirleyip onlara özel çözümler sunarak geçirmiştir.

Son olarak Goldman Sachs’te Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Numan, son 12 yılını Tokyo ve New York’ta şirketin lider takımında teknoloji evangalisti olarak geçirmiştir. Rekabet avantajı sağlamak için yeni teknolojilere odaklanan zorlu iş süreçlerini ele alan küresel mühendislik takımlarını yönetti. Özel sermaye grupları ve yatırım sermayedarı şirketlerle yakın çalışan Numan, bu şirketler için yeni girişimleri inceledi ve değerlendirdi.
Seyhun Özkara
Seyhun Özkara

Kurucu ve CEO
Ideasoft
Soner Canko
Soner Canko

Genel Müdür
BKM

1990 yılında İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Dr. Soner Canko, aynı üniversitenin İktisat Fakültesi’nde yüksek lisans ve doktora dereceleri aldı.

Procter & Gamble, Citibank, Alternatifbank ve Hewlett-Packard’da yönetici olarak çeşitli görevler üstlenen Dr. Soner Canko, Bileşim A.Ş'de Genel Müdür olarak görev yapmıştır. First Data Türkiye Kurucu Genel Müdürlüğü sonrasında Ziraat Bankası’nda Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Dr. Canko, Temmuz 2011'den itibaren Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Yalın Özcan
Yalın Özcan

Alternatif Satış Kanalları Direktörü
Turkcell

Yalın Özcan oldukça deneyimli bir “ödeme sistemci” iken, Turkcell’de Alternatif Satış Kanalları’nın başına geçti.

Pamukbank’da ATM ve POS larla başlayan alternatif kanal serüvenini IBM Türk’de Telekom danışmanlığı ile devam ettirdi. Ardından Garanti Ödeme Sistemleri’nde Ürün Yönetimi ve Interaktif Pazarlama ekiplerini yönetti. Visa Europe’da Satış Grup Müdürlüğü yaptı. Birçok yurtdışı seminerde konuşmacı olarak Türkiye’nin inovasyondaki öncülüğünü anlattı.