Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

11.İLTEK Günleri

Ücretsiz Etkinlik

İletişim ve Bilişim sektörlerinin dünyaca ünlü şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin ağırlanacağı, oturum, panel, CEO Forum, stant alanları, eğitim ve workshopların yanında 24 Mart tarihinde maker fuarı düzenlenecek olan İLTEK Günleri 11. yılında da öğrenci-sektör buluşmasını sağlamanın yanında bir kez daha teknoloji severlerin buluşma noktası olacak ! Birbirinden bomba isimler ve eğlencenin yanında sürpriz hediyelere de doyacağınız ÜCRETSİZ ve SERTİFİKALI muhteşem bir etkinlik. "Teknolojinin Gerisinde Kalmayın"

Konuşmacılar


 • Ahmet Alpat
  Kurucu
  KATIHAL

 • Akif Ekin
  CEO
  Ekin Technology

 • Bager Akbay
  Kurucu
  İskele 47

 • Barış Ruacan
  Genel Müdür
  Qualcomm

 • Can Arı
  Ağ ve Güvenlik Çözümleri&Sistemleri Birim Müdürü
  Koç Sistem

 • Cenk Kıvılcım
  Genel Müdür
  Cisco

 • Emrah Kaya
  Kurucu
  Youth Holding

 • Metin Salt
  Vestek Genel Müdür
  Vestel

 • Murat Erkan
  Genel Müdür Yardımcısı
  Turkcell

 • Mustafa Aykut
  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Türkiye Fütüristler Derneği

 • Ongun Tan
  Kurucu
  MakerLab İstanbul

 • Ozan Onat
  Program Müdürü
  CNN Türk

 • Serhan Yılmaz
  Müşteri İlişkileri Yöneticisi
  IBM

 • Tolga Eren
  Ar-Ge Mühendisi
  Huawei

 • Turgut Erkul
  Mobil Geniş Bant Çözümleri Uzmanı
  Ericsson

 • Ufuk Tarhan
  Fütürist ve Dijital Ajans Sahibi
  M-Gen

Sponsorlar


Altın Sponsor

Destek Sponsor

Destekçi

Eğitim Sponsoru

Gümüş Sponsor

Maker Fuarı Destekçisi

Platin Sponsor

Etkinlik İçeriği


 Teknolojiye Geri Sayım Başladı !

 

  İLTEK Günleri 2006 yılında "Teknolojinin Gerisinde Kalmayın"  sloganıyla “İletişim Teknolojileri Günleri” olarak yola çıkan ancak zaman içerisinde başta iletişim ve bilişim teknolojileri olmak üzere teknolojiyi bir bütün olarak mercek altına alan bir teknoloji etkinliği haline gelmiştir. Geçtiğimiz on yıl gerek katılımcı kitlesiyle gerekse artan destekçileri ile birlikte profesyonelleşen bir yapıya sahip olan İLTEK Günleri, öğrenci, firma ve akademisyen işbirliğine olanak sağlaması bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Üstlendiği misyonu 11.senesinde de dünya devi teknoloji firmalarının üst düzey yöneticileri ile yerine getirmeye hazırlanıyor.

 

   Günümüzün Trend Konuları Konuşulacak !

 

   22-23-24 Mart 2016 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan 11.İLTEK Günleri Turkcell Akademi’nin platin, Huawei ve Türksat’ın altın, Ericsson, Koç Sistem ve Ekin Technology’nin  gümüş  , Etiyanın ise Destek Sponsorluğunda gerçekleşecek olan 11.İLTEK Günleri Microsoft, IBM, Tübitak, Nokia, Vestel, Bilge Adam, BGA, Oracle, TEB  gibi sektörde söz sahibi firmaları ağırlamanın yanında; TBD, TÜTED gibi derneklerin ve değerli akademisyenlerimizin katılımları ile gerçekleşecek panelleriyle bir kez daha teknolojinin nabzını tutacak. Vestel Venüs, BGA CES Eğitimi, Bilge Adam’dan ücretsiz eğitim hakkı gibi ödülleri kazanma şansı da sizleri bekliyor olacak.


Her yıl merakla beklenen klasikler arasında yerini almış olan CEO Forum Qualcomm Genel Müdürü Barış Ruacan, Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ve Samsung Kurumsal Çözümler Kıdemli Müdürü ile bir kez daha büyük ses getirecek.

Gelenek Bozulmuyor, 11.İLTEK Günleri’nde de Yenilikler Çok Ses Getirecek!

Günümüzün tren konuları olan 4.5G Teknolojisi, Mobil Teknolojiler, Big Data, IT Security, Siber Güvenlik, Biyometrik Sistemler, Akıllı Şehirler, Kriptoloji, Sosyal Mühendislik, Nesnelerin İnterneti, CV Hazırlama ve Mülakat Teknileri, Maker Hareketi ve Fütürizm konuları işlenecek. Bunlarla kalmayarak etkinliğimizin son gününde (24 Mart) maker eğitim hareketine geniş yer vererek Makers Türkiye, Maker Çocuk, İstanbul MakerLab, GelecekHane’nin de destekleri ile İLTEK Maker Fuarı gerçekleşecek. 


Online Kayıt:                        iltek.ytuieee.com

Detaylı Bilgi için bizi takip edin : https://www.facebook.com/events/1492325387761924/

                                                            https://www.facebook.com/iltekgunleri

                                                            https://twitter.com/iltekgunleri