Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

12. İLTEK Günleri

Ücretsiz Etkinlik

Elektronikten yazılıma, telekomünikasyondan bilişime kadar birçok sektörü mercek altına alan, Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda!

Sponsorlar


Altın Sponsor

Destek Sponsor

Eğitim Sponsoru

Eğlence Sponsoru

Gümüş Sponsor

Platin Sponsor

Etkinlik İçeriği


Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından ilk olarak 2006 yılında düzenlenen ve Mart 2016'da 11.’si gerçekleştirilen İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri; iletişim, bilişim, elektronik, mekatronik, telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere tüm teknolojiyi en güncel konuları ile merceği altına almaktadır.  

3 gün boyunca çeşitli oturumlar, paneller, forumlar, teknik eğitimler ve hareketli stant alanlarıyla Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerini ağırlayan İLTEK Günleri, akademisyen-öğrenci-şirket üçlüsünü bir araya getiren, hem kariyer anlamında hem de teknik anlamda katılımcılarını bilgilendiren, teknoloji sektörünün en popüler öğrenci etkinliklerinden biridir.

Akıllı Arabalar, Akıllı Şehirler, Big Data, Cloud, E-Ticaret, Giyilebilir Teknoloji, Görüntü İşleme, İnsansı Robotlar, Nanoteknoloji, Internet of Things, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Savunma Teknolojisi, Siber Savaşlar, Veri Tabanı, Yapay Zeka ve Yapay Sinir Ağları işlenecek konulardan sadece bazıları. 
 
Teknik ve kariyer oturumlarının yanı sıra sektörün öncü firmalarının CEO veya Genel Müdürleri'nin katılımıyla gerçekleşen CEO Forum'da başarılı bir kariyerin altın sırlarını ilk ağızdan öğrenebilirsiniz. 
 
Ayrıca 30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı sizleri bekliyor olacak. 

 

Ücretsiz Kayıt İçin

http://iltek.ytuieee.com/