Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

3. Dijifikir E-İş Fikri Yarışması

Ücretsiz Etkinlik

Dijifikir yarışması 2008 yılının Mayıs ayında gerçekleştirilen ve Bilişim Teknolojileri Zirvesi fikrinin ortaya çıkmasını sağlayan e-fikrim adlı yarışmanın günümüze uyarlanmış versiyonudur. Bu yıl 3. kez gerçekleşecek Dijifikir Yarışması’nın finali her yıl olduğu gibi Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin son gününde (7 ARALIK 2018) oturum şeklinde gerçekleşecektir. Dijifikir, teknolojinin hayatımızın önemli bir yapı taşı olması ve her geçen yıl bilişim ile yeni ufuklara yelken açılmasından yola çıkarak düzenlenmektedir. Yarışma kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular hakkında yeni fikirler üreten genç insanlar jüri ve katılımcılar önünde fikirlerini sunma fırsatı yakalar.

Yarışmacılar için hiçbir sınırlaması olmayan Dijifikir Yarışmasına öğrenciler kadar piyasadaki girişimciler de rağbet göstermektedir. Her yıl girişimcilik ekosistemine yeni değerler katmaya devam eden Dijifikir Yarışması, geleceğin yönetici adaylarını, potansiyellerini keşfedebilecekleri ve sergileyebilecekleri bir etkinlik çerçevesinde bir araya getirmek; kendilerini daha cesurca ifade etme özgüvenini kazanabilecekleri bir ortam hazırlayarak onlara girişimcilik yolunda destek olmayı kendine ilke edinmiştir.

http://www.dijifikir.org

Sponsorlar


Ana Sponsor

Ödül Sponsoru

Etkinlik İçeriği


Dijifikir’e her yıl 100’ün üzerinde ekibin başvurusu ile 3 ana bölümden oluşmaktadır: Başvuru, Ön Eleme ve Final Sunumu;


Başvuru Aşaması: 6 haftalık bir süreçte başvurular toplanır ve sürecin sonunda eleme aşamasına geçilir.


Ön Eleme: Tüm başvurular ekibimiz ve sponsor şirketlerle beraber elenir ve 5 finalist kalır. Finale kalan ekipler mentorlar aracılığıyla yarışmaya hazırlanır.


Final Sunumu: 5 finalist 4 adet jüri önünde final sunumlarını gerçekleştirirler ve jürinin
değerlendirmesinden sonra sıralama belli olur. Kazanlar, sponsor şirketlerle belirlediğimiz ödülleri sıralamalarına göre alırlar. Ayrıca yarışmacılar sunum sayesinde kendilerini yatırımcılara tanıtma şansı yakalamış da olur.

 

Başvurular için son gün 28 Ekim!!-->> http://www.dijifikir.org