Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Adana Startup Weekend - Women

Ücretsiz Etkinlik

İş Fikri Olan Kadınlar Bu Etkinlik Sizin İçin!

Teknogirişimler (startuplar) için 3 günlük yoğun bir girişimcilik kampı ve yarışması olan Startup Weekend bu defa Kadın girişimcilerin iş fikirlerini masaya yatırıyor. Kurucusu kadın olan her ekibin kadın erkek karışık da katılabileceği Startup Weekend - Women'da kazanan ekibi, 2020'de Singapur'daki finallere katılma şansı bekliyor!

Katılım için tıklayın: https://www.eventbrite.com/e/techstars-startup-weekend-women-urla-izmir-tickets-66796226311

Etkinlik İçeriği


Hayallerinin peşinden koşan kadın girişimcilerin sayısının artması, dünyayı daha güzel bir yer haline getirecek başarılı startuplar ortaya çıkartmaları için düzenlenen Startup Weekend Women, 3 gün sürecek bir teknogirişim eğitimi ve jüriye yapılacak sunumlarla yarışacakları bir etkinlik.

Katılacak girişimcilerin iş fikrinin yeni (başlangıç seviyesi - henüz prototip veya satış aşamasına gelmemiş olması) gereklidir. Katılımcıların, Cuma'dan Pazar gününe sürekli ekip çalışmasında olması ve workshoplara katılımı beklenmektedir. Ekipler kadın erkek karma olabilir, ancakiş fikri sahibi, yani kurucunun kadın olması gereklidir.

İş fikriniz olmasa da bir ekibe dahil olup bu deneyimi yaşamak için başvurabilirsiniz.

#GLOBALSWWOMEN - Kadın girişimcilere özel Startup Weekend etkinliklerinin, Eylül 2019 boyunca, dünyanın bütün kıtalarındaki 50 şehirde gerçekleşmesi hedeflenmektedir.

Startup Weekend Women Finalleri 2020'de Singapur'da gerçekleşecektir. Finallere tüm ülkelerin birincileri katılabilecektir.

Dünyanın her yerinden binlerce kadın girişimcinin katılacağı bu etkinlik şimdi Adana'da! Sen de katıl, bu heyecanı birlikte yaşayalım ve teknoloji, ekip çalışması ve mentorlükle işinin ilk adımlarını beraber atalım!

Program:

Cuma

18:00 Kapı açılış
18:30 Açılış konuşmaları ve fikir maratonu
İş fikirleri ve ekipler eşleştirilir. 
Eğitim --> Yalın Girişim ve İş Modeli Kanvası

Cumartesi

09:00 Kahvaltı

Çalışmaya devam

12:30 Öğle yemeği

14:30 - 17:30 Mentorlerle çalışma

20:30 Eğitim --> Pitch Like a Winner

Pazar

09:00 Kahvaltı

Ekiplerle çalışma
12:30 Öğle yemeği

17:00 Jüri karşısında 3 dakikalık sunum
19:00 Ödül töreni ve kutlama