Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Airports Startup Day

Ücretsiz Etkinlik

TAV Havalimanları Holding ve ADP (Aéroports de Paris), teknolojiye yönelik inovasyon faliyetlerini ve startup şirketlerini desteklemek amacıyla Airport Startup Day organize etmektedir. Bu yıl 3 ‘üncüsü düzenlenecek olan organizasyonun ilk 2 günü 15-16 Ekim’de Paris-charles De Gaulle Havalimanında, sonraki 2 günü ise 17-18 Ekim’de İzmir Adnan Menderes Havalimanında gerçekleştirilecektir.

Etkinlik İçeriği


Şimdi Sıra Sizde!

Ulaşım ve havacılık sektörlerine yön verecek inovatif ürün ve çözümler sağlayan startup biziz diyorsanız; Yılın en büyük teknoloji ve inovasyon etkinliğinde sahne sizin!

Fransız ve Türk basını ile sektörün öncü isimlerinin yer alacağı etkinlikte şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi dünyaya duyurma fırsatı elinizde.

Grup ADP tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Airport Startup Day etkinliği TAV Havalimanları Holding iş birliği ile İzmir’e geliyor...

15 Ekim Paris – Charles de Gaulle havalimanı, 17 Ekim’de ise – İzmir Adnan Menderes Havalimanında gerçekleşecek olan etkinlik için son başvuru tarihi 15 Eylül’dür.

Başvuran startup firmaları arasından; 2 startup Paris’teki etkinlikte yarışmak üzere seçilecek olup, masrafları organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Türkiye’deki etkinlikte yer alacak firmalar ücretsiz katılım ve tanıtıma ilave olarak jüri tarafından seçilerek, en inovatif startup firmaları ödüllendirilecektir.