Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Akdeniz Bilişim Zirvesi 2018

Ücretsiz Etkinlik

4. AKDENIZ BILIŞIM ZIRVESI İÇIN GERI SAYIM BAŞLADI!

Akdeniz’in en büyük bilişim etkinliği olarak konumlanan ve yaklaşık 2500 katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl 4. kez düzenleniyor. Piksel Akademi tarafından organize edilen bu dev etkinlik, önceki yıllarda olduğu gibi yine bilişimin odağındaki en iyi konuşmacılara yer veriyor. Ulusal çaptaki en büyük etkinliklerden biri haline gelen organizasyon geçen yıl 1200 sektör profesyoneli, 800 öğrenci ve akademisyen, 200 özel konuk ağırlamıştı. Bilişim dünyasında oldukça ses getiren ve her yıl merakla beklenen etkinlik,bu yıl yine takipçilerini oldukça heyecanlandırıyor.Bu yıl “Akdeniz Bilişim Zirvesi 2018” adı verilen etkinlik 8 Aralık Cumartesi günü Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Etkinliğin sosyal medya hesapları ve web sitesinden açıklanantarihin ardından sponsorlar ve konuşmacıların isimleri de merakla beklenmeye başlandı. Her yıl sır gibi saklanan konuşmacılar; geleneksel olarak 15 Kasım tarihinden, etkinlik gününe kadar açıklanıyor. Etkinlik; henüz konuşmacıları açıklanmadan tüm biletleri hızlıca tükenen nadir organizasyonlar arasında yer alıyor. Bu yılki etkinlikte Robot sunucu, Robot dans gösterisi ve ulusal çapta birçok konuşmacı yer alacak. 

Etkinlik İçeriği


Kepez Belediyesi, TBD Antalya Şubesi, ATSO, Antalya Bilim Üniversitesi ve Antalya Teknokent gibi kamu kuruluşlarının desteğinin yanı sıra, Mektebim Okulları Ana sponsorluğunda, Akınsoft- Akın Robotics, Hasvet ve Paloma Hotels altın sponsorluğunda gerçekleşiyor. Akdeniz Bilişim Zirvesi bölgedeki kamu yararına düzenlenen ücretsiz en büyük etkinlik olma özelliğini 2018 yılında taçlandırıyor.

Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor. Etkinlikte bu yıl 12 konuşmacı, bir panel ve gelecek vaad eden bilişimcilere yer verilecek.

Akdeniz Bilişim Zirvesi için kayıtlar www.akdenizbilisimzirvesi.comüzerinden online ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

ONLİNE KAYIT