Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

BIO Startup - MENA: Biyoteknoloji Hızlandırıcı Programı

Ücretsiz Etkinlik

23-24-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara'da TEPAV ve TOBB BIO tarafından düzenlenen ve MSD ve Viveka tarafından desteklenen BIO Startup MENA programı ve etkinliği gerçekleştirilecektir. Suudi Arabistan, Lübnan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye’de biyoteknoloji alanında faaliyet gösteren startupların yer alacağı BIO Startup MENA: Biyoteknoloji Hızlandırıcı Programı ve Etkinliği, startuplara Bio International Convention 2017'de yer alma fırsatı sunuyor. 

Proje aşamasında (kavram kanıtlaması olan), prototip aşamasında, erken ticari aşamada, olgun aşamada veya büyüme/uluslararası aşamada yer alan bütün startuplar programa başvurabilir.

Son Başvuru Tarihi : 7 Mayıs 2017

Sorularınız için : info@biostartupprogram.com

Etkinlik İçeriği


Belirtilen aşamalardaki startuplar, programda 3 fazdan geçeceklerdir. İlk olarak, yoğun ve kapsamlı online eğitim ve mentorluk  alacaklardır. İkinci fazda, birebir mentorluk alacakları ve sunum eğitimi atölyesine katılacakları ve Ankara'da gerçekleşecek olan BIO Startup Bootcamp ve Demo Day'de yer alacaklar. İkinci fazın sonunda, katılımcılar uluslararası jüriye projelerinin sunacaklardır. Üçüncü fazda, ilk üçe giren startuplar, San Diego'da gerçekleşecek olan BIO International Convention 2017'deki BIO Enterpreneurship Bootcamp 2017'ye gönderilecekler ve orada VC'ler, MNC'ler ve kuluçka merkezi temsilcileri ile tanışacaklardır.

Programa kabul edilen takımlar sadece online ve Ankara'da birebir olmak üzere mentorluk almakla kalmayacaklar, aynı zamanda küresel platformda fikirlerini sunacakları ve tanıtacakları fırsatına erişmiş olacaklardır.