Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

British Council Nesta Yaratıcı Girişimcilik Programı

Ücretsiz Etkinlik

British Council’ın, İstasyonTEDÜ ve ATÖLYE iş birliği ile hayata geçirdiği Nesta Yaratıcı Girişimcilik Programı Ankara ve İstanbul’da! 

Etkinlik İçeriği


Yaratıcı girişimcilerin iş fikirlerini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olan 3 günlük Nesta Yaratıcı Girişimcilik Programı İstasyonTEDÜ ve ATÖLYE’nin iş birliğiyle Ankara ve İstanbul’da düzenlenecek. 
Katılımcılar üç gün boyunca yaratıcı bir işletme kurmanın ve yürütmenin belli başlı yönlerini öğrenme imkanı bulacak. Nesta akreditasyonuna sahip Yaratıcı Girişimcilik eğitmeni Colum Lowe tarafından verilecek olan eğitimlere, yerel konuklar ve alanında uzman kişiler de katılacak. Program bu yıl 4 - 6 Ekim tarihleri arasında İstasyonTEDÜ iş birliği ile Ankara'da, 13 - 15 Kasım tarihleri arasında ATÖLYE iş birliği ile İstanbul'da gerçekleşecek.
 
Ücretsiz Yaratıcı Girişimcilik Programı’na kimler katılabilir?
Yaratıcı Girişimcilik Programı, henüz tasarı aşamasında güçlü bir iş fikri bulunan, işletmeleri kurulum aşamasında olan (0-3 yıl) veya henüz olgunlaşmamış bir yaratıcı işi olan, büyük bir değişim planlayan yaratıcı girişimcilere yöneliktir. Program; reklamcılık, mimarlık, kültür-sanat, zanaat, tasarım, moda, oyun, müzik, yayıncılık, teknoloji, televizyon ve sinema gibi yaratıcı sektörlere odaklanmaktadır.
Program hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru koşullarını öğrenmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: bit.ly/2vhofzB
 
Son başvuru: 27 Ağustos.