Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Career Digital - Dijital Kariyer Haftası

Ücretsiz Etkinlik

Türkiye’nin önde gelen insan kaynakları iletişim ve etkinlik ajansı olan 3İK tarafından düzenlenen dijital kariyer haftası olan Career Digital, 10-14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşiyor.

 

3İK, iş dünyasının önde gelen şirketleri ile iş ve kariyer dünyasına hazırlanan öğrencileri yeni nesil projesinde buluşturuyor. 


 


Career Digital ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının uzmanlarının beş gün boyunca dijital platformda Türkiye’nin her köşesinden, farklı üniversite, akademik düzey, bölüm ve sınıflardan öğrenci ya da yeni mezunlarla geçekleştireceği yazılı ve görüntülü görüşmelerle gençler, hayalini kurdukları şirketlerde staj ya da çalışma şansı yakalarken şirketlerin kültürlerini daha yakından tanıyabilecekler.




Online ve mobil dostu yeni nesil bir platform olan Career Digital ile adaylar, Türkiye’nin en gözde şirketlerine tek tıkla erişim imkânı bulurken bilgisayar, mobil telefon ya da tablet aracılığıyla başka bir donanım ya da yazılıma gerek duymaksızın görüşmelerini gerçekleştirebilecekler.

 

Tüm öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği ve 23 Kasım 2018 tarihine kadar başvuruları süren Career Digital haftasında yerinizi ayırtmak ve bilgi almak için sitesini ziyaret ediniz.

http://www.careerdigital.org

Etkinlik İçeriği