Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

CEBIT 2018

Ücretsiz Etkinlik

Alman Devi Deutsche Messe tarafından düzenlenen, dünyanın en büyük bilişim fuarı “CEBIT 2018”, yeni çehresi ile bu yıl 11-15 Haziran tarihleri arasında Hannover Almanya’da düzenlenecek. Bilişim dünyasında, donanım, yazılım ve hizmet alanlarında son teknolojilerin sergileneceği fuar; 70’den fazla ülkeden 4 binin üzerinde katılımcıyı bir araya getirecek. Ekonomi Bakanlığı teşvikleriyle fuara katılan Türk firmaları, dünya genelinden 300 binin üzerinde ziyaretçiyle buluşma şansı bulacak.  

Etkinlik İçeriği


Bilişim ve yazılım teknolojisi alanındaki son teknolojilerin buluşma noktası CEBIT 2018, yüzde 100 iş odaklı konseptiyle uluslararası teknoloji ve telekomünikasyon devlerini Hannover’de buluşturmaya hazırlanıyor. Bin 500'den fazla sunum, atölye çalışması ve seminerin düzenleneceği fuarda; bilişim teknolojilerinin yanı sıra 3D, akıllı mobil çözümler de dâhil olmak üzere, akıllı ağ yönetim ve idaresi, trafik planlaması ve lojistik, sağlık yönetimi gibi yaşamın her alanından konu ve çözüm önerilerinin ele alınacağı Almanya’daki 11 -15 Haziran “CEBIT” Fuarı, birbirinden renkli etkinlikleri ile de tam bir bilişim festivali havasında gerçekleştirilecek.

Dijital Dünyaya Dair Her Şey  Almanya’daki 11 – 15 Haziran “CEBIT”te Olacak!

Dünyanın en büyük teknoloji buluşmalarından biri olan Almanya’da düzenlenecek 11 -15 Haziran “CEBIT” de bu yıl, veri merkezi ve altyapıları, bulut bilişimi, bilgi teknolojileri güvenliği, ERP teknolojileri, dijital sinyal, perakende teknolojileri, mobil çözümler, büyük veri ve veri analizi, tüketici elektroniği, e-devlet, akıllı şehirler, veri analizi ve dijitalleşme,  dijital dönüşüm ve insansı robotlar gibi geleceğin teknolojileri iş dünyası çözümleriyle buluşacak.

11-15 Haziran “CEBIT” Almanya’da fuara eş zamanlı olarak çeşitli konferanslar, forumlar, şirket ve ürün sunumları, paneller, kurumsal etkinlikler, uluslararası etkinlikler ve özel tematik etkinlikler de düzenlenecek. Bunun yanı sıra yenilenen “CEBIT” kapsamında oluşturulacak “Kampüs”te açık hava toplantılarına ve çeşitli gösterilere ev sahipliği yapılacak. Yenilenen yüzüyle “CEBIT” dijitalleşmenin potansiyelini geniş izleyici kitlesine aktararak, iş dünyası ve toplumda dijital dönüşümü gerçekleşmesini kolaylaştıracak.

11 – 15 Haziran Almanya’daki “CEBIT”e Türkiye Teknoloji Dünyası’nın Yoğun İlgisi Dikkat Çekiyor!

Yenilenen çehresinin de bu yıl ilk kez, merkezi Almanya’nın Hannover şehrinde 11 – 15 Haziran tarihlerinde gerçekleştirileceği, CEBIT 2018”de katılımcı olarak yer almak isteyen firmalar ise Dünya’nın lider fuar organizatörlerinden Deutsche Messe’nin Lokal Ofisi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık ile görüşerek, “CEBIT Fuarı”nda katılım sağlayabilme imkanını bulabilecekler. Türkiye’den katılımlarda firmalar Hannover Fairs Turkey ile iletişime geçebilirler: e-mail: [email protected], 0212 334 6900