CloudTalk Global

Ücretli Etkinlik

CloudTalk Global 2020, 15 farklı ülkeden gelen 2000’in üzerindeki katılımcı ve 1000’e yakın firmayı bir araya getirecek. Avrasya’nın en büyük Cloud etkinliği olan CloudTalk Global, Cloud sektöründeki tüm firmalara yönelik bir networking etkinliği olup gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen ve kendi alanlarının en iyilerinden olan konuşmacının ilham veren paylaşımları ile devam edecek. 

3 farklı salonda eş zamanlı olarak devam edecek 30’dan fazla oturum, özel workshoplar ve ticari network toplantıları ile sektörün tüm paydaşları bu etkinlikte olacak.

Etkinlik İçeriği


CloudTalk Global, Bulut Bilişim sektörüne odaklanmış ülkemizi bulut bilişim sektöründe teknoloji ve inovasyonun pazarlama , iletişim merkezi yapmayı hedefleyen konferans etkinliğidir.

CloudTalk global, Bulut bilişim sektöründe ya da bu sektöre hizmet ,ürün üreten yatay sektörlerdeki oyuncuların yeni ticari ilişkiler kurabilmeleri, ürün ve hizmetlerini tanıtabilmeleri ve/veya markalaşmalarını sağlayacak imkanlar sunar.

CloudTalk Global ayrıca profesyonellerden mükemmel sunumlar, ilham veren paneller, atölye çalışmaları ile Cloud alanında yeni teknolojilerin deneyimlenmesine katkı sağlıyor ve sunduğu networking olanakları ile de yeni iş bağlantılarının kapılarını açıyor.

CloudTalk Global, sponsorlardan sürpriz ödüller, çekilişler, ödüllü yarışmalar ve etkinlik sonunda gerçekleşen Networking parti sayesinde eğlenirken yeni iş olanakları ve teknolojileri keşfetme fırsatı sunuyor.