Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

CloudTalk Global

Ücretli Etkinlik

CloudTalk Online 2020, 30 farklı ülkeden gelen 2000’in üzerindeki katılımcı firma ve 3000'den fazla katılımcıyı bir araya getirecek. Avrasya’nın en büyük online Cloud etkinliği olan CloudTalk Online, Cloud sektöründeki tüm firmalara yönelik bir networking etkinliği olup gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen ve kendi alanlarının en iyilerinden olan konuşmacının ilham veren paylaşımları ile devam edecek. 


3 farklı tematik salonda eş zamanlı olarak devam edecek 50’dan fazla oturum, özel workshoplar ve ticari network toplantıları ile sektörün tüm paydaşları bu etkinlikte olacak.

Etkinlik İçeriği


Avrasya'nın en büyük dijital teknolojileri konferans ve fuarı CloudTalk Online | MatchMaking Summit 29 Eylül 2020, Salı günü gerçekleşecek. 

20 farklı ülkeden 3 bine yakın IT profesyonelini ağırlayacak etkinlikte 50+ cloud profesyoneli sahne alacak ve sanal fuayede 100'e yakın teknoloji devi katılımcılarla buluşacak. Sınırları tamamen kaldıran, bire-bir iletişimi ön plana çıkartan ve tamamen açık katılımcı datası ile tüm paydaşlarına maksimum networking ve lead edindirmeyi hedefleyen bir eşleştirme zirvesi olan CloudTalk Online'da yerinizi erkenden ayırtın. 

Kimler Katılacak? 
C-Level yöneticiler, yöneticiler, IT uzmanları, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler,yazılımcılar, ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri bu etkinliğin katılımcıları arasında yer alacak. 

Fuaye Alanında Kimler Olacak? 
Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, hosting ve domain firmaları, SaaS firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri fuaye alanında ye alacak. 

Neler Konuşulacak? 
CloudTalk Global’de Cloud sektörünün nabzı tutulurken, Cloud ekosisteminin geleceğini belirleyecek ve aşağıda sıralanan bir çok konu ve kavram ile teknolojide yaşanan son gelişmeler masaya yatırılacak. 

 - Hyperscaling 
 - Hyperconverged Infrastructure 
 - Next Generation DX 
 - Multi-Cloud Management 
 - Hybrid Cloud 
 - Connectivity & Networking 
 - Server Monitoring 
 - Datacenter Transformation 
 - Cloud Backup 
 - Serverless 
 - Docker 
 - Kubernetes 
 - Cloud Security 
 - Container Technologies 
 - DX Strategies 
 - Software Defined Storage 
 - Cloud Development