Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Commencis Cloud Camp

Ücretsiz Etkinlik

Commencis bulut bilişim dünyasına ilgili üniversite öğrencilerini Cloud Camp’e bekliyor. 

Etkinlik İçeriği


Commencis, bulut bilişim alanında ilerlemek isteyen ve yeni nesil bulut bilişim teknolojilerini merak eden tüm üniversite öğrencilerini Amazon ve Commencis ortaklığında ücretsiz olarak gerçekleşecek Cloud Camp’e davet ediyor. Son başvuru tarihi 20 Şubat olan etkinlikte bulut bilişime dair tüm sorular cevaplanacak.

Anlamlı dijital dönüşümün öncüsü Commencis, üniversite öğrencilerinin, alanında uzman profesyoneller tarafından oluşturulmuş güncel içeriğe sahip, tüm dünyada geçerli AWS (Amazon Web Services) onaylı sertifikaya sahip olabileceği, 12 haftalık ve ücretsiz bir eğitim programı Cloud Camp’e davet ediyor. 

Bu etkinlikte öğrenciler, bulut bilişime dair temel bilgilerini ve becerilerini geliştirebilecek. Aynı zamanda eğitim boyunca bolca pratik deneyim de kazanacak. Programa seçilen öğrenciler, AWS ve Commencis’in bulut bilişim profesyonelleri ve çözüm mimarlarıyla tanışma ve onlardan eğitim alma şansına sahip olacak. Programı başarıyla bitiren öğrenciler, uluslararası geçerliliğe sahip olan AWS Certified Solutions Architect – Associate sınavına da girme hakkı kazanacak. Son başvuru tarihi 20 Şubat 2019 olan etkinliğe başvuracak öğrencilerin üniversitelerin üçüncü veya üst sınıflarında okuması veya yüksek lisans eğitimi alıyor olması gerekiyor. 25 kişiyle sınırlı olan etkinlik, 6 Mart 2019 tarihi itibariyle her çarşamba İTÜ Teknokent, Ayazağa Kampüsü’nde 18:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

Başvuru için yandaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz, https://www.commencis.com/cloudcamp/

Commencis hakkında 

Commencis, alanlarında öncü markaların, şirketin büyük veri, analitik ve bulut ürünlerinden güç alarak dijital dünyada büyümesine yardımcı olmaktadır. Dijitali merkezine yerleştiren Commencis, gelişmelerin dikkatle takip edilmesi gereken dijital dünyada kurumların dönüştürerek büyümelerine ve öncü rollerini korumalarına yardımcı olur. 

Çalışmalarını bu amaç uğruna yürüten Commencis, teknoloji, tasarım ve veri bilimiyle ölçülebilir pozitif etki ve rekabet avantajı yaratmaya odaklanır. Commencis, müşterilerinin dijital deneyim tasarlamalarını ve oluşturmalarını, müşterileriyle daha güçlü ve anlamlı ilişkiler kurmasını ve bulut çözümlerine çeviklik ve ölçeklik kazandırmasını sağlar.