Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Crathon City İstanbul: UNESCO Tasarım Şehri İstanbul Logo Yarışması

Ücretsiz Etkinlik

Creathon City İstanbul: UNESCO Tasarım Şehri İstanbul’un Logosunu Tasarla!

İstanbul, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na Tasarım kategorisinde seçilmiştir. Creathon City İstanbul’da, İstanbul’u uluslararası ölçekte tanıtan bir logo tasarlanacaktır. 17 Şubat 2018’de konuya ilgi duyan herkesi Creathon City İstanbul, logo yarışması için Habita’ya davet ediyoruz.

Başvuru ve detaylı bilgi için: creathoncity.istanbul 

Etkinlik İçeriği


Bu Şehir Hepimizin

Binlerce yıllık tarihsel belleğinden süzülerek gelen sanat, zanaat ve ustalık kültürlerine ait bilgisiyle beraber köklü bir tasarım eğitimi altyapısına sahip; öğrenen, öğreten ve insan yetiştiren yapısıyla Tasarım Şehri İstanbul için bir Logo tasarlamak istiyorsan Kamu Sektörünün ilk Creathon’una katılmayı unutma!

Dereceye Giren Adaylar Ödüllendirilecek

Yarışma sonunda dereceye giren katılımcılara profesyonel ve öğrenci katılımı kategorilerinde  para ödülleri verilecektir. Bu ödüller profesyonel katılım için; 1.ye 6.000 TL, 2.ye 4.000 TL ve 3.ye 2.000 TL, öğrenci katılımı için;  1.ye 3.000 TL, 2.ye 2.000 TL ve 3.ye 1.000 TL şeklinde olacaktır. Adaylar para ödülünün yanı sıra ortaya koyacakları logo tasarımları ile Türkiye’nin öncü isimleri tarafından değerlendirilme fırsatı bulacaktır.

Creathon City İstanbul: UNESCO Tasarım Şehri İstanbul Logo Yarışması Başvurusu için; creathoncity.istanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin UNESCO Tasarım Şehri İstanbul projesi kapsamında gerçekleştirilecek Creathon City İstanbul’a katılıp, logo tasarımın ile İstanbul’a imzanı atmak istiyorsan; http://creathoncity.istanbul adresinden başvur ve 17 Şubat’ta, İstanbul Habita’da gerçekleşecek olan Creathon’a katıl! 

Başvurular için son tarih 7 Şubat 2018.