Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Crowdup

Ücretsiz Etkinlik

Crowdup, 16 Nisan’da Türkiye startup ekosistemine farklı ve renkli bir bakış açısı getirmeye hazırlanıyor!

Konuşmacılar


 • Deniz Tunçalp
  Doç. Dr
  İTÜ teknopark

 • Erhan Erkut
  Prof. Dr.
  MEF

 • Fırat İleri
  VC Partner
  Hummingbird

 • Mehmet Ecevit
  CEO
  Gram Games

Etkinlik İçeriği


Yatırımcı, girişimci, üreten, hayal eden herkesin Crowd çatısı altında birleştiği, protokolün olmadığı, ücret ödeyerek değil “ekosistemimizi nasıl daha iyi bir hale getiririz?” sorusuna verdikleri cevaplarla gelen 1500+ güzel insanın fikirlerini paylaşacağı, katılımcıların oylarıyla belirlenen startupların sunum yapma fırsatı yakalayacakları Crowdup, ekosistemi yeni bir startup konferansı anlayışına davet ediyor.

Müzisyenlerle buluşacağımız, Gram Games ile oyunlar oynayacağımız, çay ve kahvemizin Geyik’ten olduğu, 30+ iddialı startupın stand açacağı, Coderdojo ile geleceğin coderlarıyla tanışacağımız, Garaj + Kolektif House ve İTÜ Çekirdek işbirliği ile tamamen çözüm odaklı ve eğlenceli bir gün sizleri bekliyor!

Detaylı bilgi ve katılım için: http://crowdup.co/

Ayrıca Crowdup'ı Twitter ve Instagram'dan takip edebilirsiniz:
twitter.com/letscrowdup
instagram.com/letscrowdup
#letscrowdup

---

Crowdup brings a unique and colorful perspective to Turkish startup ecosystem on April 16th!

Crowdup invites you to a new concept of starup conference where investors, entrepreneurs, makers and dreamers join up under the Crowdup roof! There are no entrance fees, but rather 1500+ people join with their answers to the ultimate question, "how can our ecosystem can get better?". There are no precedences, but rather startups get the chance to make a presentation by being voted by the participants.

What to expect from Crowdup, you might ask. You will meet with musicians, play some games with Gram Games, drink coffee and tea thanks to Geyik, interact in 30+ booths of startups, and meet "the coders of tommorow" via Coderdojo, and have lots of fun during the day with the collaboration of Garaj, Kolektif House and İTÜ Çekirdek.

For further information and registration: http://crowdup.co/

To follow Crowdup on Twitter and Instagram:
twitter.com/letscrowdup
instagram.com/letscrowdup
#letscrowdup