Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Digitalzone Meetups: Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ücretsiz Etkinlik

27 Ağustos Salı günü saat 18:30'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Konuşmacılar


  • Didem Namver
    Head of Digital Marketing and eCommerce
    PepsiCo

  • Pelin Alaca
    Outreach Analyst
    Zeo Agency

Sponsorlar


Mekan Sponsoru

Etkinlik İçeriği


27 Ağustos Salı günü saat 18:30'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de seviye seçerek katıldığı eğitimlerde kişisel gelişim imkanı sunuyor.

Bu ayki etkinliğimizi Arya Women ve Fark Labs'in yer sponsorluğunda Maslak'ta gerçekleştireceğiz. İlk oturumda Zeo Agency ekibi Outreach Analyst'i Pelin Alaca “Link İnşasında Dikkat Edilmesi Gerekenler” başlıklı sunumuyla karşımızda olacak.

İki farklı oturumun gerçekleşeceği etkinliğimizin ikinci oturumunda ise PepsiCo Head of Digital Marketing and eCommerce'ü Didem Namver “Yeni Nesil Pazarlamada Dijital İçerik" başlıklı sunumuyla bizimle olacak.


Etkinlik programı:

18:30 - 19:00 - Networking & Tanışma

19:00 - 19:50 - Link İnşaasında Dikkat Edilmesi Gerekenler - Pelin Alaca (Zeo Agency)

19:50 - 20:00 - Kahve Molası

20:00 - 20:50 - Yeni Nesil Pazarlamada Dijital İçerik - Didem Namver (PepsiCo)


Konuşmacılarımızı takip etmek için:

Pelin Alaca: linkedin.com/in/pelin-a-7a25b816b/

Didem Namver: linkedin.com/in/didemnamver


Etkinlik kapasitesinin 100 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinden sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların etkinlik girişinde katılımcı listesine imza atmaları gerekmektedir. Kayıt olmak için: http://zeo.agency/dz-meetup-27-agustos


Önceki Digitalzone Meetups videolarına ulaşmak için: 

http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist