Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ücretsiz Etkinlik

27 Şubat Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Konuşmacılar


  • Alper Berber
    Co-Founder
    BrandNewGame Türkiye

  • Okan Çakır
    SEO Analyst
    Zeo Agency

Etkinlik İçeriği


Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

Şubat ayı etkinliğimizde, ilk konuşmacımız Zeo Agency'de SEO Analyst olarak görevini sürdüren Okan Çakır olacak ve "Uluslararası Sitelerde Yerelleştirme" konulu sunumuyla bizlerle olacak.

45 dakikalık iki farklı oturumun gerçekleşeceği etkinliğimizin ikinci oturumunda ise BrandNewGame Türkiye'nin Co-Founder'ı Alper Berber "Dijital Pazarlamada Oyunlaştırma" başlıklı sunumuyla dijital pazarlama ve oyunlaştırma üzerine tecrübelerini bizimle paylaşacak.

Etkinlik programının detayları ise aşağıdaki şekilde:

18:30 - 19:00 - Networking & Tanışma
19:00 - 19:45 - Uluslararası Sitelerde Yerelleştirme - Okan Çakır
19:45 - 20:00 - Kahve Arası
20:00 - 20:45 - Dijital Pazarlamada Oyunlaştırma - Alper Berber

Konuşmacılarımızı Twitter’dan takip etmek için:

Etkinlik kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.