Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ücretsiz Etkinlik

29 Mayıs Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Konuşmacılar


  • Burak Pehlivan
    Managing Partner
    Zeo Agency

  • Nurettin Özdoğan
    Genel Müdür
    Gelin Pırlanta

Etkinlik İçeriği


Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

Mayıs ayı etkinliğimizde, ilk konuşmacımız Zeo Agency'de Managing Partner olarak görevini sürdüren Burak Pehlivan "2017 ve 2018'in öne çıkan Web Uygulamaları" konulu sunumuyla bizlerle olacak.

50 dakikalık iki farklı oturumun gerçekleşeceği etkinliğimizin ikinci oturumunda ise Gelin Pırlanta'nın Genel Müdürü ve E-İhracat Danışmanı Nurettin Özdoğan "Amazon'da nasıl satış yapılır? Amazon SEO'su nasıl yapılır?" başlıklı sunumuyla tecrübelerini bizimle paylaşacak.

Etkinlik programının detayları ise aşağıdaki şekilde:

18:30 - 19:00 - Networking & Tanışma
19:00 - 19:50 - 2017 ve 2018'in öne çıkan Web Uygulamaları - Burak Pehlivan (Zeo Agency)
19:50 - 20:00 - Kahve Arası
20:00 - 20:50 - Amazon'da nasıl satış yapılır? Amazon SEO'su nasıl yapılır? - Nurettin Özdoğan (Gelin Pırlanta)

Konuşmacılarımızı Twitter’dan takip etmek için:

Etkinlik kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.