Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ücretsiz Etkinlik

31 Temmuz Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Konuşmacılar


  • Ezgi Gülsen Yaylı
    Sr. SEO Executive
    Zeo Agency

  • Hasan Başusta
    Consultant
    Başusta Eğitim ve Danışmanlık

Etkinlik İçeriği


Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

Temmuz ayı etkinliğimizde, ilk konuşmacımız Zeo Agency'de Sr. SEO Executive olarak görevini sürdüren Ezgi Gülsen Yaylı "Data Studio ile SEO KPI’larını Ölçümleme" konulu sunumuyla bizlerle olacak.

İki farklı oturumun gerçekleşeceği etkinliğimizin ikinci oturumunda Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya danışmanı Hasan Başusta "Yerel ve Global Markaların Güncel Sosyal Medya İletişimleri" konulu sunumuyla bizimle olacak.

Etkinlik programının detayları ise aşağıdaki şekilde:

18:30 - 19:00 - Networking & Tanışma
19:00 - 19:50 - Data Studio ile SEO KPI’larını Ölçümleme - Ezgi Gülsen Yaylı (Zeo Agency)
19:50 - 20:00 - Kahve Arası
20:00 - 20:50 - Yerel ve Global Markaların Güncel Sosyal Medya İletişimleri - Hasan Başusta (Başusta Eğitim ve Danışmanlık) 

Konuşmacılarımızı Twitter’dan takip etmek için:
Ezgi Gülsen Yaylı: https://twitter.com/EzgiGulsenYayli
Hasan Başusta: https://twitter.com/HasanBasusta

Etkinlik kapasitesinin 150 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.