Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

e-Founder Zirvesi

Ücretsiz Etkinlik

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder Zirvesi bu sene 21 Ekim 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Sponsorlar


Ana Sponsor

Etkinlik İçeriği


Peki e-Founder zirvesinde bu sene seni neler bekliyor?

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlarla bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfedecek, bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenecek, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalayacaksın.

Alanında öncü partnerlerimizin interaktif bir biçimde yapacağı atölye çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşacak ve deneyimlediklerinle günlük hayatını şekillendirebileceksin. 

Etkinlik anında farklı bir çok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsan takım arkadaşını bulabilecek ve zirve günü açılacak yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabileceksin.

Sen de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsan kayıt olmayı unutma! Ayrıntılı bilgi ve kayıt olmak için: efounder.org

Hemen Yerini Ayır