Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Executive Talks by Start-IST // Visa Europe Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman

Ücretsiz Etkinlik

Her ay Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturduğumuz Executive Talks etkinlik serimizin bu ayki konuğu Visa Europe Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman.

Sponsorlar


Medya Sponsoru

Etkinlik İçeriği


Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 5. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ayki etkinliğimizde Fortune Türkiye tarafından 'Türkiye'nin En Güçlü 10 Global Kadını' listesine seçilen Visa Europe Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman'ı konuk ediyoruz. Finans sektöründe yıllara yayılan tecrübesini ve farklı coğrafyaları kapsayan üst düzey yöneticilik deneyimini dinleyeceğimiz bu keyifli sohbete sizleri davet ediyoruz. 

Program:

18.30-19.00 Kayıt & İkram & Networking

19.00-20.00 Sohbet

20.00-20.30 Q&A

Konuk konuşmacımız Berna Ülman'a sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  


Mekan Sponsoru:

 

Basın ile İlişkiler Sponsoru: