Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Executive Talks by Start-IST

Ücretsiz Etkinlik

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturduğumuz Executive Talks etkinliğimizde bu ay Sahibinden.com'un CMO'su Boğaç Göncü'yü konuk ediyoruz. Finansmandan telekoma ve son olarak e-ticaret sektörüne yayılan iş hayatının hikayesini ve bizlere ışık tutacak deneyimlerini kendisinden dinlemek için hemen yerinizi ayırtın. 


Etkinlik İçeriği


Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin ikinci buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ay Sahibinden.com'un CMO'su Boğaç Göncü'yü konuk ediyoruz. Finansmandan telekoma ve son olarak e-ticaret sektörüne yayılan iş hayatının hikayesini ve bizlere ışık tutacak deneyimlerini kendisinden dinlemek için hemen yerinizi ayırtın. 

Program:

18.30-19.00 Kayıt & İkram & Networking

19.00-19.30 Açılış Konuşmaları

19.30-20.00 Panel

20.00-20.30 Panel Q&A

Konuk konuşmacımız Boğaç Göncü'ye sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  


Mekan Sponsoru: