Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Executive Talks by Start-IST

Ücretsiz Etkinlik

Her ay Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan bir yöneticisini sizlerle buluşturduğumuz Executive Talks etkinliğimizin 4.sünde Turkcell’in CDAO'su Barış Karakullukçu’yu konuk ediyoruz.  

Sponsorlar


Medya Sponsoru

Etkinlik İçeriği


Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 4. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ay Turkcell’in CDAO'su Barış Karakullukçu’yu konuk ediyoruz. Danışman olarak başladığı ve farklı coğrafyalarda tecrübe etme fırsatı yakaladığı profesyonel iş hayatında, perakende ve telekom sektörlerindeki deneyimlerini ve de kendi hayat hikayesini kendisinden dinlemek için sizi de bu keyifli sohbete davet ediyoruz. 

Program:

18.30-19.00 Kayıt & İkram & Networking

19.00-20.00 Sohbet

20.00-20.30 Q&A

Konuk konuşmacımız Barış Karakullukçu’ya sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  


Mekan Sponsoru:


Basın Sponsoru: