Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Executive Talks by Start-IST

Ücretsiz Etkinlik

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. İlk etkinliğin konuğu Pegasus Hava Yolları CEO'su Mehmet T. Nane. 

Etkinlik İçeriği


Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde yepyeni bir etkinlik serisinin ilk buluşmasına davetlisiniz. 

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinleyeceğiz.

Etkinlik serimizin ilkinde Pegasus Havayolları CEO'su Mehmet Tevfik Nane'yi konuk ediyoruz. Tarsus'tan İstanbul'a uzanan yaşam sürecini ve bankacılıktan perakendeye ve son olarak havacılık sektörüne yayılan iş hayatının hikayesini ve bizlere ışık tutacak deneyimlerini kendisinden dinlemek için hemen yerinizi ayırtın. 

Program:

18.30-19.00 Kayıt & İkram & Networking

19.00-19.30 Açılış Konuşmaları

19.30-20.00 Panel

20.00-20.30 Panel Q&A

20.30-21.30 Happy Hour & Networking

Konuk konuşmacımız Mehmet T. Nane'ye sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.