Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Fikrin varsa fonun da var!

Ücretsiz Etkinlik

Dünyada ve Türkiye'de son yıllarda oldukça ses getiren, alternatif bir fon modeli olan "Kitlesel Fonlama", çeşitli fikir ve projelerin hayat bulmasına olanak sağlıyor. Kitlesel fonlama kavramını,bir projenin nasıl yaratılacağını,başarılı projelerin destek adımlarını ve pazar yerlerindeki ödeme sistemlerine dair merak edilenlerin konuşulacağı "Fikrin varsa fonun da var!" başlıklı etkinliğe kitlesel fonlama ile ilgilenen ve fikri olan herkesi bekliyoruz. Kayıt için: [email protected]

Konuşmacılar


  • A. Seda Kürkçüoğlu
    Fongogo Proje Koordinatörü
    FONGOGO

  • Orkun Saitoğlu
    COO
    Iyzico

Etkinlik İçeriği


Son yıllarda oldukça ses getiren alternatif bir fon modeli olan kitlesel fonlamayı tanıtmayı amaçlıyoruz.

Bunu yaparken, Dünyada ve Türkiye'de olan gelişmeleri daha önce yapılmış başarılı projeler üzerinden bir kitlesel fonlama projesinin nasıl yaratılacağı konuşulacak.
Projelerin hazırlanma, yayınlanma ve fonlandıktan sonra yapmaları gereken her türlü ayrıntı örnek projelerle detaylandıralacak.

Kitlesel fonlama projelerinde sizi başarıya ulaştıracak ortak özellikler neler?Dünyadaki ve Türkiye'deki verileri konuşarak projeleri anlatacağız.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı  tarafından düzenlenen "Fikrin varsa fonun da var!" başlıklı seminerde, kitlesel fonlama kavramı ve pazar yerlerindeki ödeme adımları/sistemlerine dair merak edilenleri konuşacağız. Seminer, Türkiye'nin lider kitlesel fonlama platformu Fongogo'nun proje koordinatörü Seda Kürkçüoğlu ve bir ödeme alma hizmeti yönetim platformu olan Iyzico'dan Orkun Saitoğlu'nun anlatımıyla  gerçekleştirilecektir. 

18:30-19:00   Networking
19:00-20:15  Fongogo ve Iyzico       Soru&Cevap

Kayıt için: [email protected]