Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Future Booster ''How to Sell''

Ücretsiz Etkinlik

Future Booster bu sene ‘’How to Sell’’ temasıyla karışınıza çıkıyor ve Satış-Pazarlama alanında uzman üst düzey yöneticileri ağırlıyor! 


Etkinlik İçeriği


 

 

‘’Türkiye’nin en Aktif İş ve Kariyer Kulübü’’ olan Kalite ve Verimlilik Kulübü, 22. Yılında farklı sektörlere hitap eden etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor! Future Booster bu sene ‘’How to Sell’’ temasıyla karışınıza çıkıyor ve Satış-Pazarlama alanında uzman üst düzey yöneticileri ağırlıyor! 

 

Bu sene LC WaikikiUniKuni ve Teknosa’nın destekleriyle gerçekleşecek olan Future Booster’da farklı sektörlerden Satış – Pazarlama uzmanları sizlere farklı bakış açıları kazandırmak için geliyor. 

 

Seminer’e katılacak olan firmalar:

 

 

·      Tüpraş

·      LC Waikiki

·      Şişecam

·      Mercedes Benz

·      Vestel

·      Unikuni

·      Allianz

 

 

Seminerlere eş zamanlı olarak gerçekleştireceğimiz workshop ve atölyelerde ise Hepsiexpress ve Mercedes-Benz öğrencilerin ufkunu genişletmeyi ve Marketing konusunda farklı perspektifler kazandırmayı hedefliyor.

 

Eğitici seminerleri ve kariyerinize yön verebilecek staj imkanlarıyla Future Booster - ‘’How to Sell’’ dopdolu interaktif fuar alanıyla 11 Aralık’ta Davutpaşa Kongre Merkezi’nde sizleri bekliyor!

 

*Etkinlik ücretsiz ve sertifikalıdır.

 

Kayıt: http://ytukvk.org.tr/etkinlik/future-booster

 

Detaylı bilgi ve duyurular için @ytufbkvk ve @ytukvk hesaplarını takip etmeyi unutma!