Bahçeşehir Koleji'nin katkıları ve Webrazzi tecrübesiyle 28 Kasım'da ilki gerçekleştirilecek olan Future Talks 2018 etkinliğinde A'dan Z'ye dijital ve teknolojinin dönüşümü, oyun sektörü, influencer marketing, para piyasaları gibi konuları konuşup her bir sektördeki kıymetli isimleri ağırlayacağız.

Teknoloji ve internet özelinde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin de yer alacağı konferansımıza bu alanda var olmak isteyen tüm oyuncuları bekliyoruz.

Konferansımız ile ilgili konuşmacılarımızı ve programa dair diğer tüm detayları kısa bir süre içinde sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir soru ya da öneriniz için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

KONUŞMACILAR

  • KONUŞMACI ÖNERİN

FutureTalks konuşmacıları kısa süre içerisinde açıklanacaktır.

KONFERANS PROGRAMI

Konferans programını kısa bir süre içinde sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir soru ya da öneriniz için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

DAVETİYE İSTE

Eğer katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun. Kısa süre içinde başvurular toplandıktan sonra değerlendirme yapılacak ve katılıma hak kazanan kişilere geri dönüşler gerçekleştirilecektir.

ANA SPONSOR

Bahçeşehir Koleji

KONFERANS MEKANI

Wyndham Grand İstanbul Levent

Levent Mahallesi, Büyükdere Cd. No:177, 34330 Beşiktaş/İstanbul