Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Garanti Hackathon

Ücretsiz Etkinlik

Proje üretmekten zevk alan yazılımcı, tasarımcı ve girişimcilere sınırlı süre içerisinde fikirlerini ürüne dönüştürme imkanı veren Garanti Bankası’nın HACKATHON etkinliğidir.

Sponsorlar


_ Cloud Ortağı

Tasarım Ortağı

Teknoloji Ortakları

Etkinlik İçeriği


Fikriniz ne olursa olsun, bir köşesinde ödeme sistemleri veya bankacılık ürünleri varsa bunu kodlayacağınız en doğru, eğlenceli ve bol sürprizli yer bu Hackathon.

Garanti Hackathon, yazılımcı ve tasarımcılara, müşteri deneyiminde fark yaratacak, yenilikçi çözümler geliştirme fırsatı sunarken, bir sosyal ağın parçası olarak güçlü ilişkiler kurma, bankacılık ve finans dünyasını yakından tanıma ve onlar için orada bulunacak mentorların deneyiminden faydalanma gibi olanaklar sağlayacaktır. 

Ayrıca Garanti Hacakthon, Türkiye’de ilk defa bir platform üzerinde bankacılık API’lerini katılımcılara sunmakta ve bunları deneyimleyerek daha yaratıcı servis ve ürünler geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır. 

Hadi siz de iki ila dört kişilik ekibinizi kurun, hayata geçirmek istediğiniz fikrinizi 36 saat boyunca geliştirin. Hem bu eşsiz deneyimi yaşayın, hem de birbirinden güzel ödülleri kazanma şansı yakalayın. Büyük ödül “Silikon Vadisi’ne Yolculuk” .