Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Geleceğin Patronları

Ücretsiz Etkinlik

İlki 2013 yılında düzenlenen Geleceğin Patronları Yarışması, bu yıl dördüncüsü ile yine girişimcileri yatırımcılar karşısına çıkartıyor.

Başvuru formu üzerinden tabi tutulacak ve Koç Üniversitesi KWorks tarafından yapılacak ön elemeyi geçen 20 proje, yine Koç Üniversitesi KWorks tarafından 2 gün boyunca verilecek olan “İş Modeli Eğitimi”ne katılmaya hak kazanacaktır.

Eğitim sonrası belirtilen tarihe kadar iletilecek olan sunumlar üzerinden tekrar elemeye tabi tutulacak olan projeler 10’a indirilecek ve belirlenen bu 10 proje İstanbul’da yaklaşık bir hafta sürecek olan Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları – Geleceğin Patronları Akademisi’ne katılma fırsatı yakalayacaktır.

Geleceğin Patronları Akademisi eğitimi sonrası yapılacak sunumlarla belirlenecek olan 6 finalist girişim, 8 Kasım 2017'de jüri karşısına çıkarak büyük ödül için yarışacaklar.

Etkinlik İçeriği


KATILIMCI KOŞULLARI

İstihdam yaratıcı ve yenilikçi proje sahibi, minimum yüksekokul ve üniversite mezunu herkes yarışmaya katılabilecektir.

Yarışmanın son başvuru tarihi 05 Ağustos 2017’dir.

Sadece www.geleceginpatronlari.com web sitesinden yapılan başvurular banka tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Katılımcıların başvuru yaptıkları sırada 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Başvuru sahibi yarışmaya ilişkin tüm detayları ve gelişmeleri web üzerinden takip etmekten sorumludur.

Koç Üniversitesi ve QNB Finansbank, başvuru formu üzerinden katılımcıları ön elemeye tabii tutacaktır. Ön eleme projenin niteliği ve başvuru sahibinin projeye dair yetkinliğine göre yapılacaktır.

Başvuru formu üzerinden tabi tutulacak ön elemeyi geçen adaylar web sitesi kanalı ile duyurulacak ve Koç Üniversitesi - KWorks tarafından verilecek olan 2 günlük  İş Modeli Oluşturma Eğitimine davet edilecektir.

Ön elemeyi geçen adayların listesi ve katılacakları aşamalı eğitimlerin tarih ve lokasyon bilgisi web sitesi kanalı ile duyurulacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılar eğitimde edindikleri bilgiler üzerinden projelerini geliştirerek Üniversitenin belirlediği formatta 03/09/2017 tarihine kadar gelecegin.patronlari@qnbfinansbank.com adresine  e-mail ile göndereceklerdir.

Katılımcılar bu hazırlıkları üzerinden KWorks tarafından elemeye tabi tutulacak ve en iyi 10 proje sahibi girişimci belirlenecektir.

En iyi 10 proje sahibi girişimci Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi’ne katılmak üzere davet edilecektir..

Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi sonrası yapılacak demo sunumlar sonrası finalist 6 girişimci belirlenecektir.

Finalist girişimciler 08/11/2017 tarihinde, daha önce belirlenmiş jüri karşısında sunumlarını yapacaktır.