Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Get in the Ring Ankara CYBERPARK

Ücretsiz Etkinlik

Girişimciler ringe çıkıyor!

Uluslararası bir organizasyon olan GET IN THE RING etkinliği bu yıl Türkiye’de Bilkent CYBERPARK tarafından Ankara'da ilk defa gerçekleşecek! Tüm Türkiye'den katılmların toplanacağı etkinlikte, seçilen girişimciler ringe çıkarak iş modelleri ile yarışacak ve finalist Bilkent CYBERPARK tarafından Get In The Ring Final için Singapur’a gönderilecek.

Etkinlik İçeriği


Bilkent CYBERPARK, 14 yılı aşkın tecrübesi ile girişimcilik alanında ulusal ve uluslararası ödüllü birçok program yürütürken, gençlerin girişimcilik becerilerini geliştirmeleri ve uluslararasılaşmaları için onlara GET IN THE RING ANKARA CYBERPARK ile bir kez daha büyük bir fırsat sunuyor.

Ankara'da düzenlenecek Türkiye elemelerinin iş ve proje fikirlerini yaratıcı bulan herkese açık olduğun belirtilen etkinlikte her hangi bir sektör ayrımı yapılmaksızın inovatif iş fikri olan ve ölçeklenebilir her start-up katılabilecek. Günümüzde ekonomik, teknolojik ve rekabet koşulları pek çok işletmeyi yerel boyuttan global hale gelmeye zorlamasından dolayı girişimcilerin global pazarlara açılması konusunda sağlanan desteklerden biri olan Get in the RİNG Ankara CYBERPARK’ın globalleşmek isteyen ve yatırım arayan genç genç girşimciler için farklı bir platformda güzel bir fırsat sunacak!

1 Nisan 2017’de gerçekleşecek olan etkinlik için başvurular başladı! İngilizcesine güvenen, inovatif iş fikirleri olan ve ölçeklenebilir girişimciler başvurularını 17 Mart tarihine kadar http://getinthering.co/ankara linkinden yapabilirler.

Bilkent CYBERPARK meydan okuyan girişimcileri 1 Nisan’da ringe davet ediyor! Şaka değil gerçek bir yarışma!

Detaylı bilgi için: [email protected]