Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Getir Hackathon

Ücretsiz Etkinlik

Türkiye’nin en yeni ve iddialı startup’ı Getir’e, yetenekli ve cin fikirli çalışma arkadaşları kazandırmak amacıyla düzenlenecek olan 48 saatlik bir hackathondur.

Etkinlik İçeriği


Türkiye’nin en yeni ve iddialı startup’ı Getir’e, yetenekli ve cin fikirli çalışma arkadaşları kazandırmak amacıyla düzenlenecek olan 48 saatlik bir hackathondur. Yapman gereken tek şey hackathon’a katılıp, verilecek konuya uygun projeni; Backend Node.js, MongoDB ve Redis gibi yeni teknolojileri içeren formatta hazırlaman, Frontend ise iOS / Android mobil uygulamanı geliştirmen. Hackathon’a grup olarak katılabileceğin gibi tek başına da müracaat edebilirsin. İstersen tanışma partisinde bir gruba dahil olabilirsin. Verilecek konu Getir’le birebir alakalı olacaktır. Bu yüzden gelmeden önce eğer kullanmadıysan Getir’i kullanıp, nasıl çalıştığıyla ilgili düşünmen sana faydalı olacaktır.

Eğer sen de bizim gibi dünya çapında bir işe imza atmak istiyorsan, yetenekli ve çalışkansan hackathonumuza gelip kendini göster! Yazılımdan pazarlamaya, analizden operasyona özenle seçilip oluşturulan Getir ekibiyle çalışma şansı yakala! Getir ekibi yarışmacı arkadaşların dereceye girip girmemesine bakmaksızın yetenekli yazılımcılara iş teklifi yapacaktır.

Katılmak için tıklayın