Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Girişimciler için Şirket Kurulumu

Ücretsiz Etkinlik

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde şirket kurulum aşamaları ve vergi mükellefi olmalarıyla ilgili önemli bilgiler Mükellef kurucu ortağı Okan Şafak ve IdeaSoft Yönetim Kurulu Başkanı Seyhun Özkara tarafından E-ticaret Gelişim Programı kapsamında bir bir aydınlatılacak.

Etkinlik İçeriğiE-ticaret Gelişim Akademisi kapsamında sizi bir e-ticaret yolculuğuna çıkarıyoruz. Bu yolculukta; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu ele alıyoruz. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanızı garantilediğimiz dolu dolu etkinliğimize katılmak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Girişimciler için Şirket Kurulumu

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde şirket kurulum aşamaları ve vergi mükellefi olmalarıyla ilgili önemli bilgiler Mükellef kurucu ortağı Okan Şafak ve IdeaSoft Yönetim Kurulu Başkanı Seyhun Özkara tarafından E-ticaret Gelişim Programı kapsamında bir bir aydınlatılacak.

Ana Başlıklar:

  • E-ticarete başlarken vergi mükellefi olma zorunluluğu
  • Şirket türleri ve kurulum süreçleri
  • Vergi muafiyetleri