Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Global Opportunities in Business and Investment

Ücretsiz Etkinlik

Herkesin merakla beklediği GOBI, bu yıl 01 - 04 Mart tarihleri arasında, İstanbul’da İTÜ Maçka Kampüsü - Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek!

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıkan ve 01-04 Mart 2020 tarihleri arasında 12.si düzenlenecek olan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI), ilk defa yapıldığı 2008 yılında Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülü verilen, uluslararası iş ve yatırım zirvesidir. 

Keyif ile işe yararlılığı birleştirmek isteyen öğrencilerin özgeçmişini doldurup, bütün dünyadan insanlarla birlikte iş kültürüyle ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI, aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış konuşmacıların katılımıyla ve ülkemizde yer edinen uluslararası fırsatların işleneceği zirve özelliği taşıyor.


Sponsorlar


Ana Sponsor

Etkinlik İçeriği


GOBI 2020’de neler olacak?

01 - 04 Mart 2020’de sektörlerinin devleri ile üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefleyen ve Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan GOBI 2020’nin kayıtları açıldı. Tüm sektörlere değinilecek bu zirveye; 46 farklı ülkeden gelecek olan yabancı öğrencinin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelecek olan 5000 civarı üniversite öğrencisinin katılımı bekleniyor. Bu unutulmaz zirvede yer almak için şimdiden yerini ayırt! 

Detaylı bilgi ve gelişmeleri takip etmek için: www.gobistanbul.com