Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Global Startup Weekend AI with IoT

Ücretsiz Etkinlik

Startup Weekend heyecanı tekrar İzmir'de! Yapay Zeka ve Nesnelerin Interneti üzerine Startup fikirleriniz varsa ya da bu ekiplerde yer almak istiyorsanız bize katılın! İster ekibinizi toplayın, ister tek başınıza katılabileceğiniz ve 3 gün boyunca Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü evsahipliğinde gerçekleşecek bu maratona katılmak için hemen başvurun! Bu etkinlik, Global Startup Weekend AI kapsamında yapılacağı için kazanan ekibin global yarışmaya katılma ve özel ödüller kazanma şansı da olacak! Uluslararası başarılı bir girişim yaratmak için gerekli eğitimler, mentorlük seansları ve yarışma heyecanının bir arada yaşanacağı bu 54 saatlik maraton sizi bekliyor!

Etkinlik İçeriği


Techstars Global Startup Weekend Izmir - AI & IoT

** Startup Weekend Hakkında:Her hafta dünyanın farklı kentlerinde düzenlenmekte olan Startup Weekend organizasyonları, gençlerin ekipler kurarak, iş fikirlerini bu 3 günlük maratonda alacakları mentörlük ve eğitim desteğiyle geliştirdiği, jüriye sunum yaparak yarıştığı ve dereceye girenlerin ödüllendirildiği girişimcilik yarışmasıdır. Startup Weekend İzmir, Global Artificial Intelligence Startup Weekend zincirinin bir halkası olacak ve dereceye girenler bazı özel ödüller kazanacaklar. 

Başvurunuzu tamamlayın

Etkinlik, Stage-Co organizasyon ve kolaylaştırıcılığında gerçekleşecek ve etkinlik dili İngilizce ve Türkçe olacaktır. 

As a Global organisation we also offer for the 4 Global winners:

AccorHotels joined us this year and we will build together the 2nd Global AI Summit! Team leaders of 4 winning teams of the Global AI Edition will be chosen and invited to Paris for two days of bootcamp & networking in 2019.

Here's how this is going to happen:

  • 16 Local Startup Weekends AI will take place around the world during the last two weekends of November (23th and 30th)
  • Our Global Jury will pick 4 Global Winners from 4 different cities
  • Team Leaders of the 4 teams and one organizer from those 4 cities will come to Paris for the Global AI Summit in Mai 2019


We will also organise at least 1 workshop with NetOp to discover the IoT devices the teams can use for their MVP! Will be announced soon.