Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

GOBI

Ücretsiz Etkinlik

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıkan ve  bu yıl on birincisi düzenlenecek olan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI), ilk defa yapıldığı 2009 yılında Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülü verilen, uluslararası iş ve yatırım zirvesidir. GOBI, bu yıl 3-6 Mart tarihleri arasında, 42 farklı ülkeden ve Anadolu’dan gelen 5000 civarı üniversite öğrencisinin katılımıyla, iki kıtayı bağlama özelliğine sahip olan eşsiz şehir İstanbul’da gerçekleşecek. 


Sponsorlar


Ana Sponsor

Etkinlik İçeriği


Bu sene 11.si düzenlenecek olan, keyif ile işe yararlılığı birleştirmek isteyen öğrencilerin, özgeçmişini doldurup, bütün dünyadan insanlarla birlikte iş kültürüyle ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI, aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış konuşmacıların katılımıyla ve ülkemizde yer edinen önemli olan konuların işleneceği zirve özelliği taşıyor.


Dört gün boyunca devam edecek olan bu dev zirvenin ilk günü görkemli bir açılış gecesi ile başlıyor! Her sene olduğu gibi GOBI’de Türkiye ve İstanbul tanıtımı esas alınarak, gezi ve sosyal aktiviteler ile her üniversite öğrencisinin, hayatı boyunca unutamayacağı bir hafta yaşatılacak. Panellerden sonra her gece, İstanbul’un çeşitli mekânlarında aktiviteler düzenlenip Türk kültürünü tanıtmasının yanında, International Night gibi etkinlikleriyle farklı kültürlerin de kendilerini tanıtması için fırsat sağlayacaktır. Bu yönüyle iş dünyasıyla öğrenciler arasında kurduğu köprünün yanı sıra farklı kültürlerin kaynaşmasında ve etkileşiminde GOBI önemli bir role sahip oluyor.

Her yıl dünyanın farklı yerlerinden yüzlerce yabancı öğrenciyi ağırlayan GOBI, bu yıl katılımcılarına ‘GOBIfest’ ile farklı bir eğlence sunmaya hazırlanıyor. Dorock XL Beşiktaş destekleriyle hazırlanan Evren Can Gündüz konseri ve sonrasında sevilen DJ Ali Taş ile 90'lar partisi ile devam edecek gecede sınırsız eğlenceyi kaçırmayın. 
 

Gerçekleşecek olan uluslararası panellerde, Türkiye’nin seçkin iş adamları, iş ve yatırım sahalarının ilgi çekici evrensel konularından bahsediliyor. Geçmiş konferanslarda konular Mercedes-Benz, Google Türkiye, Garant Bankası, P&G, Türk Hava yollları, Oracle, Deloitte, Coca–Cola, Boston Consulting Group gibi önde gelen firmaların C-Level konuşmacıları tarafından ele alındı.

GOBI’nin 11. Senesine damga vuracak değerli konuşmacılardan bazıları:

·       Kaan Terzioğlu - Turkcell CEO

·       Sadettin Saran - Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı

·       Oğuz Uçanlar - McDonald's CEO

·       Dr. Yılmaz Argüden – ARGE Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Argüden Yönetişim Akademisi Kurucusu

·       Steven Young - Bosch Türkiye ve Ortadoğu CEO 

·       Hakan Alp - Yapı Kredi GMY

·       Acar Baltaş - Psikolog, akademisyen, yazar

·       Burcu Geriş - TAV CFO

·       Burak Başarır - Coca Cola CEO

·       Erdem Ertuna – DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi

·       Zeynep Dereli – Tink Okulları Kurucu & CEO

·       Burak Gürcan – Grundfos Türkiye CEO

·       Haldun Dormen - Tiyatrocu


Bu sene İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek bu interaktif zirvede sen de önceden yerini ayırmayı unutma!.

Detaylı bilgi ve kayıt için: gobistanbul.com