Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Growth Meetup Istanbul #9

Ücretsiz Etkinlik

20 Mart'ta dokuzuncusunu düzenleyeceğimiz Growth Meetup İstanbul'un bu ayki konuğu global olarak büyük başarılar elde etmiş ve Türkiye dışında dört faklı ülkede ofisleri bulunan AppSamurai Co-Founder/CEO Emre Fadıllıoğlu.

Sponsorlar


Sponsor

Etkinlik İçeriği


Her ay farklı konuklarla büyüme konusunda en önemli yaklaşımları masaya yatırdığımız Growth Meetup İstanbul etkinliğimizde bu ay "Mobil Reklamcılık ve Büyüme" konusunu masaya yatıracağız.

Özellikle global ölçekte başarılarıyla dikkat çeken App Samurai; 6 farklı ofiste global ölçekte birçok büyük firmaya hizmet veriyor. Bu noktaya gelene kadar ne gibi zorluklarla karşılaştılar? Önümüzdeki dönem büyüme planları ne? Bu kadar geniş bir operasyonu nasıl yönetiyorlar? Tüm bunları ve daha fazlasını Emre Fadıllıoğlu ile konuşmak için 20 Mart Çarşamba günü 19.00'da ING İnovasyon Merkezi'ndeyiz.

Konuşmacı: Emre Fadıllıoğlu (Co-Founder & CEO - AppSamurai)
Konu: Mobil Reklamcılık ve Büyüme

19.00 - 19.30: Tanışma
19.30 - 19.50: Konuk Sunumu
19.50 - 20.00: Çay kahve almaca
20.00 - 20.30: Söyleşi

Mekan: ING İnovasyon Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Not: Etkinliğimizin kontenjanı sınırlı sayıdadır.

Sponsorlar Hakkında

bidolubaski.com: Türkiyenin en büyük online matbaası bidolubaski.com tüm baskılı ürün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözmenizi sağlıyor.

Kolay İK: Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK, tüm personel yönetimi süreçlerinizi tek yazılımla yönetmenizi sağlıyor.

Mekan Sponsoru

ING İnovasyon Merkezi: ING Bank'ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016'da hayata geçirilen ING İnovasyon Merkezi; ArGe çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.