Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

HacknBreak: 4. Açık İnovasyon Kampı

Ücretsiz Etkinlik

#HacknBreak, yeni ve geleceğin, bilim, teknoloji, tasarım konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek açık inovasyon kampıdır.

Etkinlik İçeriği


HacknBreak Nedir?

Açık İnovasyon Derneği tarafından ‘gelecek için mola’ mottosuyla düzenlenen ve her yıl tekrarlanan HacknBreak Açık İnovasyon Kampı, Türkiye’nin en nitelikli ve yaratıcı insanlarını bir araya getirmek,  birlikte üretmeye teşvik etmek ve farklı lokasyonlarda bulunan geliştirici ve girişimci topluluklarının üyelerini aynı mekanda ve ortak bir hedef için zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır.

Etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilir. Etkinlik tipleri ile ilgili detayları şuradan inceleyebilir, etkinlik öneriniz varsa buradan bizimle paylaşabilirsiniz.

Açık İnovasyon Derneği liderliğinde HacknBreak, kurumsal ve bireysel işbirlikleri ile gerçekleştirilmektedir. Ne tür işbirlikleri gerçekleştirebileceğimiz ile ilgili sorularınızı bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletebilir ya da bize [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

HacknBreak tanıtım sunumumuza şuradan ulaşabilirsiniz.

Katılım Formu