Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

İçeriğin yolculuğu

Ücretsiz Etkinlik

Türkiye'nin en popüler iletişim, tasarım ve teknoloji blogu Bigumigu'nun kurucularından Yalçın Pembecioğlu geliştirilmesi, yayınlanması, pazarlanması ve ölçülmesiyle içerik trendlerini anlatacak. Siz de bu konu ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız 7 Haziran Salı günü saat 18:20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde Bigumigu Eş Kurucusu Yalçın Pembecioğlu’nun vereceği “İçeriğin Yolculuğu” konulu seminere katılabilirsiniz.

Etkinlik İçeriği


Türkiye'nin en popüler iletişim, tasarım ve teknoloji blogu Bigumigu'nun kurucularından Yalçın Pembecioğlu geliştirilmesi, yayınlanması, pazarlanması ve ölçülmesiyle içerik trendlerini anlatacak.

Siz de bu konu ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız 7 Haziran Salı günü saat 18:20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde Bigumigu Eş Kurucusu Yalçın Pembecioğlu’nun vereceği “İçeriğin Yolculuğu” konulu seminere katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için kayıt olmanız gerekmektedir; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/icerigin-yolcululgu