Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Influencer Talks Vol. VIII

Ücretsiz Etkinlik

Yaratıcılığınıza güveniyor musunuz? Sosyal medyada içerik paylaşmaktan keyif mi alıyorsunuz? Aktif sosyal medya kullanıcısı mısınız?

Influencer Talks sosyal medya influencer’larindan ilham almak ve onlarla bağlantı kurabilmek amacıyla oluşturulmuş bir organizasyondur. Bu hareketin temel felsefesi, sosyal medya kullanımıyla ilgili sorular sorarak kullanım alanının daha verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamak.

Sizi Neler Bekliyor?

Üç ya da daha fazla influencer ile kişisel markanızı nasıl geliştireceğiniz, müşteri kitlenizi nasıl geliştirebileceğiniz ve onların hatalarından öğrenecekleriniz hakkında sohbet edebiliceksiniz!

Neden Bunu Yapıyoruz?

Çünkü sosyal medya, reklam kültürünün en önemli parçası olma yolunda. Bu yüzden, onu kullanırken hayal kırıklıkları yaşamamak için önce hayatımızı nasıl şekillendirdiğini anlamalıyız.

Konuşmacılar


 • Barkın Özdemir
  Gezi Influencerı
  Barkın Özdemir

 • Denizshares
  Güzellik Influencerı
  Denizshares

 • Gurukafa
  Yeme İçme Influencerı
  Gurukafa

 • Ollaluna
  Anne Çocuk Influencerı
  Ollaluna

Sponsorlar


Mekan Sponsoru

Etkinlik İçeriği


Influencer Talks Nedir?

Influencer Talks sosyal medya influencer’larından ilham almak ve hem markaların hem de takipçilerinin onlarla bağlantı kurabilmesi ve deneyimlerini öğrenebilmesi için oluşturulmuş bir organizasyondur. Bu hareketin temel felsefesi, sosyal medya kullanımıyla ilgili sorular sorulmasını sağlamak ve influencer’ların direkt olarak süreçleri anlatmasını sağlayarak sosyal medya kullanım alanlarını daha verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır.