Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Influencer Talks

Ücretsiz Etkinlik

Influencer Talks sosyal medya influencer’larindan ilham almak ve onlarla bağlantı kurabilmek amacıyla oluşturulmuş bir organizasyondur.

Sponsorlar


Ana Sponsor

Etkinlik İçeriği


Yaratıcılığınıza güveniyor musunuz? Sosyal medyada içerik paylaşmaktan keyif mi alıyorsunuz? Aktif sosyal medya kullanıcısı mısınız? 

Bu hareketin temel felsefesi, sosyal medya kullanımıyla ilgili sorular sorarak kullanım alanının daha verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamak.

Sizi Neler Bekliyor?

Üç ya da daha fazla influencer ile kişisel markanızı nasıl geliştireceğiniz, müşteri kitlenizi nasıl geliştirebileceğiniz ve onların hatalarından öğrenecekleriniz hakkında sohbet edebiliceksiniz!

Neden Bunu Yapıyoruz?

Çünkü sosyal medya, reklam kültürünün en önemli parçası olma yolunda. Bu yüzden, onu kullanırken hayal kırıklıkları yaşamamak için önce hayatımızı nasıl şekillendirdiğini anlamalıyız.

Konuşmacilar

Biz Evde Yokuz

“Evde olmamak” gezmek demek değil, hayatı dolu dolu yaşama çabasında olmak demek. 20leri kurumsal hayatta erittikten sonra, ölmeden önce yaşamak istediklerin telafisi olmayan bir şekilde kaçtığını gören Duygu ve Bilgehan, hayallerini kaderin ellerine teslim etmeyi bırakıp , hayallerini kovalamayı sistematik bir çabaya döndürme karar verir. Listelerindeki türlü deneyimin istikrarlı bir şekilde üzerini çizmeye başlarlar. Aynı hayalleri paylaşan insanlar için kendi tecrübelerini video ve yazı olarak kaynakçalaştırmaya ve sosyal medyada paylaşmaya başlamalarıya Evde Yokuz doğar.  "Evde oturan erken ölür" diye başlayan serüvenleri TED konuşmacılığından, uluslararası işbirliklerine kadar gider. 

Mert Vidinli

Lifestyle guru olarak deneyimlerimi, gezip gördüğüm ve yaşadığım hayatı takipçilerim ile paylaşarak bu hayata başladım. İletişimin 360 derece olması gerektiğine inanıyorum. Köşe yazarlığı, twitter, instagram, snapchat derken asıl patlama yaşadığım alan eğlence ve yeme içme sektörü. Yeni açılan yerleri, yeni çıkan ürünleri ya da yeni bir popüler akımı ilk deneyen olunca takipçilerim bu sefer ne paylaşacak, acaba nerede deyip peşime düştüler. Yarattığım merakı, marka manevraları tasarlayıp yenilikleri dijital dünyada anons ederek organik bir reklam mecrasına dönüştürdüm. Milyonları aşan takipçi değil mesele, doğru hedef kitleye sahip olmak. Benim takipçilerim bu trendleri merak edip, deneyimlemek isteyen A plus bir kitle. Bugun kendini şımartmak isteyenler için açılan bir kapı benim dijital dünyam. Hali hazırda d.ream mekanlarına danışmanlık veriyor, Günaydın'da yazıyor, ve bir çok global marka için etkinlik tasarlıyorum. Kendimi trend avcısı olarak nitelendiriyorum. 

Bulut Ozdemiroglu

Instagrammer, influencer marketer, kreatif, blogger, inovatif, sosyal, entellektüel ve profesyonel. Bulut Özdemiroğlu markaların sosyal medya arenasındaki en güçlü partnerlerinden biri. Her ürünü, marka kimliği ışığında bireysel olarak değerlendirerek, değişik konseptlerde projelerle marka öykülerini anlatıyor. 


Program

19:30 – 20:00   Kayıt

20:00 – 20:15  Tanıtım

20:15 – 21:00  Sohbet

21:00 – 22:00  Networking