Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

İş Geliştirme Seminer Serisi#3 I Müşteri I Geometry Venture Development

Ücretli Etkinlik

Geometry Venture Development, işini geliştirmek isteyen kişilerin yıl boyunca her hafta bir kez gerçekleşecek seminer ve bire bir görüşmeler ile müşterilerini keşfetmesine destek sağlar, yardımcı olur.

Etkinlik İçeriği


Geometry Venture Development, girişim kurma isteği/düşüncesine sahip kişilerin; fikrini/kendini/işini ilerletmesi için kurulmuş bir ‘Venture Development’ platformudur.

Amaç bir işi ya da işini geliştirmek isteyen kişilerin müşterilerini keşfetmesinde destek sağlamak ve yardımcı olmaya çalışmaktır.

Seminer serisi boyunca konuşulacak konu 'Müşteri' olacaktır. 

Önemli notlar:

  • Seminerler Cuma günleri 18:30’da başlayıp 20:30'da bitmesi ön görülmektedir. Seminer öncesi ve sonrasında talep eden katılımcılar ile fikir/iş hakkında birebir görüşmeler gerçekleştirilecektir. 
  • Seminerlerin içeriği birbirinden bağımsız gerçekleşeceği için katılmak isteyenler diledikleri zaman seminer serisine dahil olabilirler.
  • Gerçekleşen ödeme kayıt tarihinden itibaren 1 yıl boyunca gerçekleşecek tüm seminerleri (52 adet semineri) kapsar.
  • Seminer serisi bir yıl boyunca 52 haftada 52 adet gerçekleştirilecektir. Tatil ve benzeri durumlardan oluşacak olası açıklar gün değişikliği ile tamamlanacaktır. 
  • Seminer serisi Geometry Venture Development tarafından yürütülecektir. Seminer konu başlığı çerçevesinde çeşitli konuk konuşmacılar da yer alacaktır.  
  • İş Geliştirme Semier Serisi Yürütücüsü Melih Efeoğlu, başlangıç aşamasında teknoloji girişimleri ile çalışır. 5 yıldan uzun süredir Türkiye Girişimcilik Ekosistemi'nde çeşitli kurumlarda görev almış ve şu anda Türkiye Teknololoji Geliştirme Vakfı'nda Proje Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.
  • 1 yıllık seminer katılım ücretinin 101 TL olması hedeflenmiştir ne yazık ki  Eventbrite'ta TL ödeme seçeneği olmamasından dolayı bilet ücreti 101 TL'ye eş gelecek dolar fiyatı üzerinden hesaplanmıştır.
https://www.eventbrite.com/e/is-gelistirme-seminer-serisi3-i-musteri-i-geometry-venture-development-tickets-55887670527

Gerçekleşecek seminerlerin konu başlıkları:  

İş Geliştirme Seminer Serisi#4 I Problem
İş Geliştirme Seminer Serisi#5 I Fırsat ve Risk nedir?
İş Geliştirme Seminer Serisi#6 I Neden Şimdi? Neden Biz? 
İş Geliştirme Seminer Serisi#7 I Sektör Pazar Bilgisi 101 
İş Geliştirme Seminer Serisi#8 I Problem&Çözüm&Ürün&Pazar
İş Geliştirme Seminer Serisi#9 I Pazara Giriş Stratejisi 
İş Geliştirme Seminer Serisi#10 I Sunum
İş Geliştirme Seminer Serisi#11 I İş Modeli 
İş Geliştirme Seminer Serisi#12 I Sunum
İş Geliştirme Seminer Serisi#13 I Yatırım 
İş Geliştirme Seminer Serisi#14 I Finans