Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

İş Hayatınıza Anlam Katın!

Ücretsiz Etkinlik

Crossover Türkiye'nin organizatörlüğünü ve Ülke Müdürü Mine Dedekoca'nın moderatörlüğünü yapacağı bu panelde, Amazon çok satanlar listesinde bulunan 'From Hierarchy to High Performance' kitabının yazarlarından 'İşin Geleceği' alanında uzman Özlem Erol, FunOfis Kurucusu Selin Yetimoğlu ve Randstad Türkiye Teknoloji Takım Lideri Kemal Hakimoğlu ile birlikte tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulacağız. 

Etkinlik İçeriği


İş hayatı hızlı bir değişim yaşıyor. Artık çalışanların iş yerinden beklentileri sadece iyi bir maaş veya terfi imkanları ile sınırlı kalmıyor. Yeni neslin özgür ruhu ve gelişen teknolojinin sınırları kaldırmasıyla birlikte artık iş yerleri 9-5 çalışılan standart ofis ortamları olmaktan çıkıp çok daha keyifli alanlar haline geliyor. 

Sizin de iş yeriniz keyifle çalışacağınız bir yere dönüşebilir mi? 

Peki iş hayatınıza anlam katmak mümkün mü? 

Pazartesi sendromu olmayan bir iş hayatı yaratılabilir mi? 

Crossover Türkiye'nin organizatörlüğünü ve Ülke Müdürü Mine Dedekoca'nın moderatörlüğünü yapacağı bu panelde, Amazon çok satanlar listesinde bulunan 'From Hierarchy to High Performance' kitabının yazarlarından 'İşin Geleceği' alanında uzman Özlem Erol, FunOfis Kurucusu Selin Yetimoğlu ve Randstad Türkiye Teknoloji Takım Lideri Kemal Hakimoğlu ile birlikte tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulacağız. Sonrasında Özlem Brooke Erol'a kaleme aldığı kitabını imzalatma şansını bulacağınız bu keyifli sohbete herkesi bekliyoruz.

Panelistler:

Özlem Erol-Danışman & Yazar

Özlem Erol, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra IBM'de 11 sene farklı rol ve projelerde yer aldı.  11 senenin ardından taşındığı ABD’de bir süre daha çalıştıktan sonra 2003te ilk şirketi YourBestLife’ı kurdu. Profesyonel olarak çalışıp ne yapmak istediğini sorgulayan, işinden ayrılıp bir sonraki adımı daha dikkatli atmak isteyen, hayattaki amacını bulmak isteyen kişilere yardim etmeye ve seminerler vermeye basladı. Bu arada Create a Life You Love kitabını yazdı. Potansiyeli ve enerjisi çok yüksek olup işte mutsuz olan bir çok insanı tanıdıkça, daha fazla bir etki yaratabilmek icin ikinci şirketi Purposeful Business’i kurdu. Huffington Post’da ve değişik medyalarda yazıları yayınlanan Özlem Erol, dünyanin değişik yerlerinde konuşmalar yapmaya ve 21inci Yüzyılın, Geleceğin Gerektirdigi Liderlik, Amaç Odaklı Organizasyonlar konularında seminerler vermeye devam ediyor. 2015-2016’da Washington DC’de 43 milyon Amerikalının hayatlarındaki amacı bulmaları için başlatılan bir projeye seçilen 8 kişiden biri oldu. 2018 senesinde de internette tüm dunyadan insanlarin katılabildiği bir “Purpose Community’ başlattı. 2018’de şirket kültürü konularda diğer uzmanlarla yazdığı yeni bir kitap From Hierarchy to High Performance Amazon’da uluslararası en çok satan kitap listesine girdi. 

Kemal Hakimoğlu-Randstad Teknoloji Takım Lideri

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. 2010 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı farklı teknoloji firmalarında yazılım ve teknoloji satışı görevlerinde bulundu. 2015 yılı itibari ile Randstad Türkiye'de, Teknoloji odaklı işe alım danışmanlığı yapmaktadır.

Selin Yetimoğlu-FunOfis Kurucusu

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 2009 yılından itibaren yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda sektörde İnsan Kaynakları alanında kazandığı tecrübeleri, aldığı ICF akredite Profesyonel Koçluk eğitimiyle harmanlayarak Kariyer Koçluğu alanına yöneldi. ACC unvanlı Koç. Nefes Okulu sertifikalı Nefes Eğitmeni. UnitedMindLondon sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri. Kendi ismini taşıyan blog sayfasında 2012 yılından itibaren iş hayatı ve İnsan Kaynakları'na dair 500’den fazla yazı yayınladı. Harvard Business Review'da iş yaşamı ve mutluluk üzerine yazıyor.


Pogram Akışı:

18.30 Kayıt

19.00 Açılış 

19.05 Panel

20.00 Soru-Cevap

20.30 Networking zamanı