Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

İşinEhli#4: Tansu Yeğen ile Geleceği Şekillendirecek 3 Teknoloji

Ücretsiz Etkinlik

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen Embriyo Akademi'de!

İşini aşkla yapan, hikâyesiyle duyanlara ilham veren, bulunduğu sektöre yepyeni ve özgün izler katmış “İşin Ehli” güzel insanları Embriyo’da ağırlamaya devam ediyoruz. Tecrübe paylaşmanın, sorularınıza yanıt almanın ve ilgi duyduğunuz sektöre sizin gibi merak duyan yeni dostlar edinmenin keyifli bir kurguda gerçekleştiği “İşin Ehli” buluşmalarının dördüncüsü olan "İşin Ehli #4 Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu YEĞEN ile Geleceği Şekillendirecek 3 Teknoloji" etkinliğine davetlisiniz.

 

Konuşmacılar


  • Tansu Yeğen
    Türkiye Başkan Yardımcısı
    Samsung

Etkinlik İçeriği


İşin Ehli buluşmalarımızın dördüncü konuğu; kariyeri boyunca HP, Microsoft, Apple, Turkcell ve şimdi de Samsung gibi sektörün en büyük şirketlerinde önemli pozisyonlarda kariyerine devam eden Tansu Yeğen. O, teknoloji sektöründe yıllardır yaşanan gelişmeleri bire bir deneyimleyen ve Türkiye’nin dijital değişimine önemli katkılar sağlayan bir profesyonel. 

Gelişmenin ve ilerlemenin hız kazanarak yol kat ettiği teknoloji sektörüne dair sorularımıza cevap bulacağımız, yeniliklerden haberdar olacağımız ve geleceği şekillendirecek teknolojileri işin ehlinden öğreneceğimiz bu etkinlikte yer ayırtmayı unutmayın!

İşin Ehli; size ilham vermek için hikâyesinin anlatıp deneyimlerini paylaşacak konuğumuza sorularınızı doğrudan sorabileceğiniz, fikir alabileceğiniz ilham veren bir etkinlik!

Kimler gelmeli?

Geleceği merak eden bütün teknoloji tutkunları,
Teknolojik trendleri yakından takip edenler,
Teknoloji sektöründe çalışanlar,
Üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrenciler...

Tansu Yeğen Kimdir?

Profesyonel çalışma hayatına 1991 yılında Digital Equipment'ta başlayan Tansu Yeğen, kariyerine 1994 yılında Hewlett Packard Türkiye'de Satış ve Pazarlama Müdürü olarak devam etti.

Yeğen, HP Türkiye'nin; PC, dizüstü bilgisayar ve sunucu bilgisayarları pazarında, birinci sırada konumlanmasında rol oynadı.

1998 yılında Microsoft Türkiye bünyesine Pazarlama Müdürü olarak katılan Tansu Yeğen, bu şirketteki görevine 1999 yılı itibariyle Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürdü.

Tansu Yeğen'in yedi yıl çalıştığı Microsoft Türkiye'de, ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği KOBİ'lere yönelik 2000 Projesi" ise Microsoft'un dünya çapındaki 245 projesi arasından "en iyi uygulama" seçildi.

Genç Yönetici İşadamları Derneği (GYİAD) tarafından 1998 yılında yapılan araştırmada "Türkiye'nin 50 başarılı işadamı" arasında gösterilen Tansu Yeğen, Capital dergisinin 2001 ve 2002 yıllarında gerçekleştirdiği iki araştırmada ise "Türkiye'nin en iyi 25 pazarlama yöneticisi" arasında yer aldı.

Daha sonra sırasıyla Apple , Turkcell Ukrayna, Turkcell Avrupa ve IBM'de üst düzey yöneticilik yapan Yeğen, 2013 yılında Samsung Türkiye'de Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Kariyeri bir çok ödülle dolu olan Tansu Yeğen, 2008 yılında Stevie Awards tarafından Avrupa’da yılın CEO’su seçildi.

1985 yılında Alman Lisesi'nden mezun olan Tansu Yeğen, 1989 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Daha sonra Marmara Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapan Yeğen, çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Tarih: 13 Mart Salı
Saat: 18.00 – 20.00

Kayıt için;
[email protected]
Whatsapp: 0545 436 37 85