Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi 2016

Ücretsiz Etkinlik

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Girişimcilik Kulübü olarak bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz "İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi" 5 Nisan 2016 tarihinde İKBU Fatma Altınbaş Konferans Salonunda !

Konuşmacılar


 • Berrak KUTSOY
  Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Danışmanı
  Pegasus

 • Ekrem Tekin
  Genel Müdür
  Target Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.

 • Ömer Ekici
  Desnet Yönetim Kurulu Başkanı
  Desnet

Sponsorlar


Ana Sponsor

Etkinlik İçeriği


İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Girişimcilik Kulübü olarak bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz "İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi" 5 Nisan 2016 tarihinde  İKBU Fatma Altınbaş Konferans Salonunda !
Türkiye’nin çok değerli başarılı girişimcileri ve girişimcilik ekosistemine katkı sağlayan önemli kuruluşlar ile girişimci adaylarını bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Zirvemizde girişimcilik; dönemin önemli yatırımcıları ve girişimcileri gözünden, kurumsal ve sosyal yönlerden ele alınacaktır.

Programımız Sertifikalıdır ve Ücretsizdir, Zirvemiz için online kayıt olmanız gerekmektedir.

Online Kayıt: http://goo.gl/forms/xbJ7v9XhUN

Kulüp olarak misyonumuz Öğrencilere ve yeni mezunlara girişimcilik kültürünü aşılamak ve girişimcilik ruhuna sahip bireylerin kendilerini geliştirmelerinde aracı rol oynamaktır.2012 yılında kurulan kulübümüz kurulduğu tarihten bu yana önemli etkinliklere imza atmıştır .

Eğer siz de bu ekosistemin bir parçası olmak istiyorsanız “İKBU Girişimcilik Zirvesi 2016” de görüşmek dileğiyle !

Açılış Konuşmacılarımız;

Prof.Dr. Çağrı ERHAN-İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Rektörü

Lokman ÇAĞIRICI-Bağcılar Belediyesi Başkanı

Oturum Konuşmacılarımız;

Ömer EKİNCİ-12 Yıldız Genç Liderler Derneği Kurucusu ve Desnet Yönetim Kurulu Başkanı

Berrak KUTSOY- Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Danışmanı 

Ekrem TEKİN-Target Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Genel Müdürü

Dr. Dilek ATAMAN BAĞDATLIOĞLU-Rotal Digital Yönetim Kurulu Başkanı

Ulaşım

İETT Hatları:
97E Kazlıçeşme - İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi -Güneşli
141M Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi -Mecidiyeköy
98M İSTOÇ – Bakırköy

Tramvay Hatları: Kabataş’tan kalkan tramvayla, Karaköy-Eminönü-Sirkeci-Sultanahmet-Aksaray-Topkapı hatlarını kullanarak Bağcılar’a gelip minibüs ya da taksi ile üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Metrobüs Hatları: Anadolu yakasından Söğütlüçeşme, Avrupa yakasından Zincirlikuyu ve Avcılar’dan hareket eden metrobüs ile Yenibosna durağına gelerek, İSTOÇ istikametine giden minibüs ya da otobüslerle üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Marmaray: Anadolu yakasından Marmaray ile Kazlıçeşme’ye gelinerek, Kazlıçeşme’den 97E numaralı İETT otobüsü ile üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Minibüs Hatları:
Şirinevler-Giyimkent Hattı: (Şirinevler, Yenibosna, Beşyol, Radar, Bağlar Mah, Güneşli, Evren Mah, 212 AVM, Üniversite, Çetaş, Fatih Mah, Yavuz, Yüzyıl Köprüsü, Oto Center, Tekstilkent, Giyimkent)

Bakırköy Adliyesi-İstoç Hattı: (Bakırköy Adliyesi, Bahçelievler Mah.(Ömür Plaza),Haznedar, Çamlıkahve, Parseller, Bağcılar Meydan, Papaz Köprüsü, Güneşli Meydan, Evren, 212 AVM, Üniversite, İstoç)

Bağcılar Devlet Hastanesi-İstoç Hattı: (Bağcılar Devlet Hastanesi, Bağcılar Meydan, Papaz Köprüsü, Güneşli, Evren Mahallesi, 212 AVM, Üniversite, İstoç)

Şirinevler-İstoç Hattı: (Şirinevler, Yenibosna, Beşyol, Radar, Güneşli Meydan, Hürriyet, 212 AVM, Üniversite, İstoç)

Bakırköy Meydan-Hacıbostan Hattı: (Bakırköy Meydan, İncirli Caddesi, E-5, Şirinevler, Mahmutbey Caddesi, Kocasinan Merkez, Bağcılar Belediyesi, Güneşli Meydan, Evren Mahallesi, 212 AVM, Üniversite, Hacıbostan)

Araç ile Ulaşım:
Üniversite TEM otoyoluna yaklaşık 400 metre mesafededir. Ankara istikametinden gelişte Güneşli istikametini gösteren oktan itibaren sağa girilmeli, İSTOÇ ve Üniversite yönlendirme yazıları takip edilmelidir. Edirne istikametinden gelişte, Mahmutbey gişelerinden geçtikten sonra Mahmutbey yönlendirme okundan sağa giriş yapılmalıdır. Üniversite binası yolun güneyinde bulunmaktadır.