Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

KaleTalks - Geleceğin Kısa Tarihi - Fazıl Oral

Ücretsiz Etkinlik

KaleTalks ile ilham veren buluşmalar devam ediyor!

#KaleTalks'ta Kasım ayında Fazıl Oral'ı ağırlıyoruz.

Kale Grubu, bir senedir sürdürdüğü “KaleTalks” sohbet serisiyle sektörün önde gelen isimlerini katılımcılarla bir araya getiriyor. Geçtiğimiz sene yoğun ilgi gören etkinlikler bu yıl da ilham verici konuşmacıları ağırlıyor.

Fazıl Oral, 29 Kasım 2018 Perşembe günü katılımcılarla buluşacak.

İsteyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği etkinliğe Eventbrite üzerinden ( http://bit.ly/kaletalksfaziloral ) kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik İçeriği


29 Kasım 2018 Perşembe

18:00
Kale Holding Binası
Büyükdere Caddesi Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL


Fazıl Oral

Kara Harp Okulu mezunu Fazıl Oral, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda bir süre subay olarak görev yaptıktan sonra 1990-1998 yıllarında McDonald’s, Xerox, Thomson Reuters’da profesyonel iş yaşamına devam etti.

1998-2013 yıllarında Management Center Türkiye’de (MCT) Doğu Avrupa, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler ve Türkiye’de, şirketlere strateji, liderlik, yönetim becerileri, çatışma yönetimi konularında danışmanlık hizmeti verdi. İki yıl kadar İtalya’da üst düzey yönetici koçluğu yapan Oral, Türkiye’de üst düzey yönetici seviyesinde koçluk ve mentorluk hizmeti vermektedir.

“Benim inancıma göre; Akşemseddin olmasaydı, Fatih Sultan Mehmet olamazdı. Ben de insanların yüreklerine mütevazı bir katkı yapabilmek için; Akşemseddin gibi olmak üzere yola çıktım ve varabileceğim yeri değil, yolculuğu önde tutuyorum.”

Sayısız eğitim programında eğitmen, pek çok konferansta konuşmacı olarak yer aldı. Harvard Üniversitesi’nde Stratejik Karar Verme ve Çatışma Yönetimi üzerine eğitim alan ve Middlesex Üniversitesi’nde koçluk, liderlik ve danışmanlık üzerine master programını tamamlayan Oral, on iki yıldan fazla bir süredir, Harp Akademileri’nde yüksek komuta kademesindeki subaylara liderlik ve uluslararası çatışma yönetimi eğitimleri vermektedir. Pozitif psikoloji ve TA üzerine dünyanın sayılı psikologlarından eğitimler almıştır, hiç bitmeyecek olan gelişimini sürdürmektedir.