Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

KaleTalks - Kenan Mortan - OECD Penceresinden Dünya Halleri

Ücretsiz Etkinlik

KaleTalks ile ilham veren buluşmalar devam ediyor!

Haziran ayındaki #KaleTalks'ta Kenan Mortan'ı ağırlıyoruz.

Kenan Mortan, 25 Haziran Salı günü katılımcılarla buluşacak.

Etkinlik İçeriği


Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişileri, kendi hayat hikâyelerini ve mesleki deneyimlerini paylaşmak üzere “KaleTalks” sohbet serisinde ağırlıyoruz.

Kale Holding Levent Binasının ev sahipliği yaptığı ve kapıları tüm katılımcılara açık olan KaleTalks, baş döndürücü değişim sürecinde, ilham verici konuşmacıların katılımıyla interaktif bir paylaşım ve öğrenme platformu oluşturulmasını hedefliyor.

Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinliğe #KaleTalks web sitesi üzerinden (https://www.kaletalks.com/) kayıt olabilir ve daha önce gerçekleşmiş #KaleTalks'ları izleyebilirsiniz.

Kenan Mortan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Mortan, lisans eğitimi sonrası aynı fakültede Prof. Gülten Kazgan yönetiminde doktora çalışması yaptı. 1983 yılında doçent, 1993 yılında profesör oldu.

Burs kazanıp gittiği ABD'de Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nde konuk öğretim üyesi olarak, bölgesel planlama konusunda çalıştı.

Kenan Mortan, 1983-1991 yılları arasında Konrad Adenaur Vakfı adına, küçük ve orta ölçekli işletmeler için, 40 ilde seminerler verdi. Mortan'ın yayımlanmış kitapları bulunmaktadır.

Mortan halen Fransa’da École Internationale Des Sciences Du Traitement De L'information - EISTI’de Konuk Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.