Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Keiretsu Forum Pecha Kucha Day

Ücretsiz Etkinlik

KEİRETSU FORUM TÜRKİYE – MELEK YATIRIMCI AĞI, ÇEKİRDEK YATIRIM ARAYIŞINDAKİ ERKEN AŞAMA GİRİŞİMLERE KAPILARINI AÇIYOR.

Etkinlik İçeriği


Keiretsu Forum Türkiye – Melek Yatırımcı Ağı, 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan erken aşama girişimlere hayallerindeki şirketi kurabilmeleri ve ayağa kaldırabilmeleri için Melek Yatırımcıları ile bir araya getirecek. 

2 Haziran Perşembe günü, Keiretsu Forum Melek Yatırımcıları ile erken aşama girişimciler 
“Pecha Kucha Day” de bir araya geliyor.  Bugüne kadar mutlaka çekirdek yatırım arayışını geçmiş, Seri A yatırım arayışında olan girişimci şirketlere yatırım yapan ve Forum Toplantılarında yer veren Keiretsu Forum Türkiye – Melek Yatırımcı Ağı; bu kez erken aşama yatırım fırsatları için bir araya gelecek. Melek Yatırımcılar erken aşama girişimleri değerlendirecek; ortak yatırımlar ile, farklı ve yeni iş fikirlerine yatırım yapma imkanları bulacaklar. Oluşacak güçlü sinerji ile girişimcilere hem finansal destek hem de erken dönemde mentorluk & akıllı para desteği sağlanmış olacak.

Pecha Kucha sunum tekniği ile yatırımcıların karışışına çıkacak olan girişimciler, iş fikirlerini toplamda 6 dakika 40 saniye sürecek olan sunumlarını ile Melek Yatırımcılara sunum yapacaklar. Zamanlamanın çok önemli olacağı sunumlarda iş modellerine hakim olan girişimciler ön plana çıkacak.

Dinamik, yenilikçi, üretken ve yüksek büyüme potansiyeline sahip; gerekli finansman ve network konusunda sıkıntı çeken tüm girişimciler Keiretsu Forum’a başvuru yapabilirler. Başvurularda hiçbir sektör kısıtlaması olmadığını hatırlatalım.  

Toplamda sadece 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan girişimcilere açık olan Pecha Kucha Day’e Keiretsu Forum Türkiye internet sitesinden online olarak başvuru yapabilirsiniz.