Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Kurumsal Ağları Yönetmek

Ücretsiz Etkinlik

Dr. T. Fikret Yücel Ödül Programı 2015 Kazananı Metin Uçucu'nun kurucusu olduğu www.liderlervadisi.com, "inovasyon" teması ekseninde "Networker" markasıyla kurumsal ağlara açılıyor. Kurumsal bir ağ oluşturmak ve yönetmek için etkileşimli bir ortam sunan "Networker" Metin Uçucu'nun da katılacağı etkinlikle Kurumsal Ağ Yönetimi konusunda çözüm arayan kuruluşlara demo çalışmayla aktarılacaktır.

Konuşmacılar


 • Metin Uçucu
  Kurucu
  Liderlervadisi.com

Etkinlik İçeriği


TTGV tarafından inovasyon yönetimine katkı sağlayan başarılı çalışmaların ödüllendirildiği ve bu yıl ilki düzenlenen Dr. T. Fikret Yücel Ödül Programı’nın kazananı “liderlervadisi.com” adlı çalışması ile İNOVASİST şirketi kurucu ortağı ve CEO’su Metin Uçucu olmuştu.

Metin Uçucu’nun yürütücülüğünde geliştirilen Liderlervadisi.com platformu, inovasyon dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte sürdürülen 3 yıllık Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirilen bir yazılım sistemi.

“İnovasyon” teması ekseninde yapılandırılan liderlervadisi.com, yazılım sistemini "Kurumsal Ağlar"a açıyor. Zenginleştirilen ürün yelpazesi ve yeni özelliklerle donatılan, Versiyon 2.0 yazılım Kurumsal Ağ Yönetim Sistemi “Networker” markasıyla 1 Aralık’da Ankara ekosistemine, TTGV’nin çekim merkezi Kıvılcım’ın konuğu oluyor. Etkinlikte, Metin Uçucu Kurumsal Ağ Yönetimleri İçin Sunulan Çözüm ve Fırsatlar ile Liderlervadisi.comçalışmasının demo uygulamasını katılımcılara anlatacak.

Etkinlik Programı

8 Aralık Salı, 2015

14:00-15:30 Metin Uçucu, "Kurumsal Ağlara Yönelik Çözüm, Fırsatlar ve Liderlervardisi.com Demo Uygulaması"
15.30-16:30 Soru-Yanıt ve Networking 

Liderlervadisi.com Yeni Modeli: Networker Soft

Liderlervadisi.com’un zenginleştirilmiş yeni versiyonu olan Networker; kurumsal bir ağ kurmak ve yönetmek için etkileşimli bir ortam ile birlikte pek çok özellik ve ürünü kullanma fırsatı sunuyor. Bir Ana Platform ve 15 yenilikçi üründen oluşan bütünleşik sistem, bilgi mimarisi ve modeli sayesinde, kurumlara, markalarıyla kendi profesyonel platformlarını kurmaları, yönetmeleri ve ağlarına değer katmaları için yeni nesil yazılım çözümleri sunuyor.

Üniversiteler ve Teknoloji Transfer Merkezleri, Teknoparklar, Meslek Kuruluşları, OSB, Oda ve Vakıflar, KamuKurumları, Yatırım Ağları, Kuluçka Merkezleri gibi kurumların kendi ağ yapılarını kolayca kurup işletmeleri için geliştirilen sistemin sunduğu özgün ürün ver fırsatların ilk kez tanıtılacağı bu etkinlikte sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.


Demo İçerik hakkında

 • Ana Platform (Ağınıza etkileşimli bir ortam, zengin araçlar ve yeni fırsatlar sunarak değer katın)
 • Özgeçmiş Bilgi Yönetim Sistemi (Ağınızın envanterini oluşturun, tüm yetenekleri işbirliğine açın)
 • Finansal Kaynak Eşleştirme Sistemi (Hibe, teşvik, kredi gibi Milyarlarca TL desteğe kolayca ulaşma fırsatını siz sunun)
 • Teknoloji Transfer Sistemi (Teknolojilerinizi sergileyin, sanayici ve yatırımcılarla buluşturup süreci yönetin)
 • Etkinlik Sistemi (Fuar, kongre, konferans, eğitim gibi etkinliklerinizi duyurun ve alanınızla ilgili etkinlikleri takip edin)
 • Haber Yönetim Sistemi (Haberlerinizi geniş bir kesime ulaştırın ve ağınıza ilham verici gelişmeler servis edin)
 • Yarışma Sistemi (Yarışmalarınızı sergileyin, geniş bir kesime ulaştırın ve başvuruları toplayın)
 • İmece Fonlama Sistemi (Finansal destek arayışındaki projelerinizi topluluk desteğine sunun ve destek toplayın)
 • Kariyer Sistemi (Ağınıza iş ve staj fırsatlarını kolayca duyurma ortamı sunun)
 • Anlık Mesajlaşma Sistemi (Anlık iletişim aracıyla ağ içindeki etkileşimi arttırın)
 • Ticari İşbirlikleri Eşleştirme Sistemi (Ticari işbirliği fırsatlarını siz sunun)
 • Laboratuvar Envanter Sistemi (Laboratuvar olanaklarınızı birim bazında tanımlayın ve işbirliği için dış dünyaya açın)

Etkinliğe katılım 50 kişi ile sınırlıdır.

Etkinliğe kayıtlar Eventbrite üzerinden ya da aşağıda yer alan başvuru formunun [email protected] adresine gönderilerek yapılabilmektedir.