Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

MediaMarkt Startup Challenge

Ücretsiz Etkinlik

MediaMarkt ve Hackquarters olarak perakende sektörünü yerinden oynatacak girişimler arıyoruz! Eğer belirlediğimiz dikeylerde bir girişiminiz varsa, web sitemizden hemen başvurabilirsiniz!

Etkinlik İçeriği


Perakende dünyasını değiştirmek istiyoruz! Bunu da dijitalleşmeyi kültür haline getirmiş startup’larla başarabileceğimizi biliyoruz.

 

İşte tam bu yüzden, MediaMarkt Startup Challenge olarak, geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketlerle, perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri bir araya getiriyoruz. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz deneyimi, ezber bozacak ve yenilikçi fikirlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

 

İlgi Duyduğumuz Alanlar

 

Geleceğin perakende deneyiminde fark yaratacak, inovatif fikir ve uygulamalar.

 

Perakende Satış Teknolojileri

 

Hem online hem fiziksel mağazalarımızdaki ziyaretçilerimizin satın almaya dönüşecek karar sürecinde onlara yardım edecek, geçirdikleri zamanı teknolojik bir deneyime dönüştürecek girişimler ve çözümler.

 

Satış Sonrası Teknolojiler

 

Satın alma sürecini tamamlamış müşterilerimizin memnuniyetini ve mağazamızda yaşadıkları deneyimi kalıcı, sonraki tercihlerinde de aynı deneyimi yaşayacaklarını garanti altına alabilecek tüm girişimler ve çözümler.

 

Kurumsal Dijitalleşme Süreçleri

 

Müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin deneyimlerini sürekli kılacak ve ekibimizin verimliliğini arttıracak, iş süreçlerini daha akıcı hale getirebilecek girişimler ve çözümler.

 

Ödüller ve MediaMarkt Startup Challenge '19 ile ilgili daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

https://www.mediamarktstartupchallenge.com/?lang=tr