Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Opendart Swift Geliştirici Günleri

Ücretsiz Etkinlik

Opendart Her Cumartesi  temalarıyla yazılım geliştiriciler, tasarımcılar ve sektörün diğer alanlarında görev yapan kişileri bir araya getiren Opendart her hafta sonu iOS uygulama geliştirme konusu odağında bir “Geliştirici Günleri” etkinliği düzenliyor.

Etkinlik İçeriği


Opendart Her Cumartesi  temalarıyla yazılım geliştiriciler, tasarımcılar ve sektörün diğer alanlarında görev yapan kişileri bir araya getiren Opendart her hafta sonu iOS uygulama geliştirme konusu odağında bir “Geliştirici Günleri” etkinliği düzenliyor.

Her Cumartesi günü 17:30 - 19:30 Barbaros Bulvarı No:13 Beşiktaş / İSTANBUL - BilgeAdam Girişim Ofisi düzenlenecek olan etkinlik ile iOS uygulama alanında yazılım geliştirme uzmanlığı yapan kişiler diğer geliştiricilerle ve ilk adımı atacak yeni adaylarla bir araya gelerek yaşadıkları tecrübeleri, karşılaştıkları sorunları ve bunları nasıl çözdüklerini paylaşacaklar.

2 saat sürecek olacak etkinlik ilk olarak  "Profesyonel iOS Uygulama Gelistiricisi Nasıl Olunur?” başlıklı sunumla başlayarak ardından Geliştirici perspektifinden “Mobil Dünyada Tasarımcı Olmak” ve “IOS Mutfağından Lezzetli Uygulamalar Yapmanın Püf Noktaları” başlıklı sunumlarla devam edecek. Verilecek kahve aralarında katılımcılar birbirleriyle tanışma ve sohbet etme imkanına da sahip olacaklar.